Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oświata nigdy nie miała szczęścia do ministrów. Ale ta kobieta to kompletny odlot. Słuchałam całej tej rozmowy i myślę, że Olejnikowa celowo chciała obnażyć intelekt tej pani, zadając bezsensowne pytania, pozwalając na długie, zawiłe odpowiedzi, z których nic nie wynikało. Ja wiem, że polityk, kiedy pytanie jest niewygodne, a czas trzeba wypełnić, powinien mówić, mówić, mówić, ale żeby tak bez sensu! Czułam się, jakbym czytała stronę od dołu do góry i od lewej do prawej; z niepokojem zerkałam, czy jeszcze jestem w swoim pokoju, czy już w innej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO ZABIJAŁ NO POLSKIE CHŁOPSTWO I ROBOLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
KTO ZABIJAŁ NO POLSKIE CHŁOPSTWO I ROBOLE
Ale to też Polacy! Jak każdy naród mieliśmy w historii karty chwalebne, ale były tez nikczemne. I miejmy odwagę się do tego przyznać! Wymagamy od Ukraińców  wzięcia odpowiedzialności za ludobójstwo na Wołyniu, a sami od tej odpowiedzialności uciekamy, jak pokazała ta nieszczęsna kobieta od oświaty. Wrzucamy do jednego worka wszystkich "wyklętych", a przecież obok bohaterów byli tam także pospolici złodzieje i rzezimieszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny dowód na "polskość" TVN.. Dlaczego nie padło pytanie o liczbę Polaków odznaczonych przez Izrael za ratowanie Żydów? Bo przecież Polak to morderca, złodziej, tak pani Olejnik? Cała prawda całą dobę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córce pułkownika kiszczakowego SB, absolwentce zootechniki polecam film „Jedwabne – Naoczni Świadkowie – Spisane Świadectwa – Pominięte Fakty”. Polacy muszą zobaczyć ten film, bo całkowicie przeczy on dotychczasowej wersji wciskanej przez pejsaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie ilu polakow po wojnie cierpialo przez zydow napiszcie kto pilnowal zydow w gettach czy tez polacy Bardziej falszywego narodu niz zydzi nie ma na swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pytanie do prowokatorów ubeków oni najlepiej odpowiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński stwierdził, że "Solidarnością" de facto kierował jego zmarły brat . PISiorski klan zmienia historię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajefajny minister edukacji jak ten cały PIS , potrafią tylko ciemnotę wciskać a ciemnogród łyka jak pelikan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy są politycy PIS + Pawłowicz i Piotrowicz prokurator PZPR i inni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu niewinnych Polaków zginęło w 1944 z rąk innych Polaków? Tych pro-sovieckich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYKO ONI MAJĄ PRAWO ONI tworzą historię zgodnie z wytycznymi własnego generalissimusa ONI walczyli z komuną ONI weryfikują Polską historię ONI sortują Polaków ONI naprawiają Polskę ONI wprowadzili Polskę do Nato ONI nie podporządkują się Europe ONI uzbroili Polską Armię ONI zapomnieli że antoś rozwalił Polski wywiad za ICH poprzednich rządów ONI dali również "nierobom" 500+ ONI ŚWIĘCIE I BEZGRANICZNE WIERZĄ WŁASNEMU generalissimusowi ONI, ONI, ONI,..... Ale ale NOSIŁ WILK RAZY KILKA......PUKI SIĘ UCHO NIE URWIE ;) CZEGO SOBIE I WSZYSTKIM GORSZEGO SORTU ŻYCZĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka majora SB pyta... a nie lepiej tatusia? Nie każdy miał wgląd w oryginalne akta archiwum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna prowokacja ubecji. Dziwię się, że pani minister zgodziła się na marnowanie czasu i rozmowę z kodomitką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażający bełkot pani minister, żeby przypodobać się Prezesowi gotowa jest zrobić z siebie durnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez sie dziwie, ze ta pani poszla do ubeckiej tv. Mogła pojsc do tvp kaczor, dostała by kartke z pytaniami przed programem a do tego powiekszony pakiet na dni młodziezy :))) a tak znowu klapa i kompromitacja, żal. pl :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, żebym się chciał czepiać, ale, w sumie, co jest złego w czytaniu od lewej do prawej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...