Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Kupię punkt karny za 100 zł\"

Utworzony przez Gość, 11 lutego 2009 r. o 00:45 Powrót do artykułu
Przyjmę do 12pkt, mężczyzna, 185cm, ciemny blond, Wrocław/Opole, 150zł/1pkt, 512 18 17 71
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam przyjmę ok 10-12 pkt karnych Kobieta blondynka 130zł woj mazowieckie -Radom 781-132-745
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam przyjmę na siebie punkty karne do 20szt 100 za jeden mężczyzna 781-132-745
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toruń i okolice. Sprzedam do 10 pkt kat B po 95 zł za pkt + mandat, mężczyzna 26 lat. Kontakt: jesss2@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Sprzedam punkty Tanio Kuj-pom : ) Nr gg-28784127 (czesto na niewidocznym) lub e-mail r.one@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjmę pkt karne do 20szt! Czyściutkie konto! cebulka44@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme na siebie do 10 pkt karnych / 100 zł za pkt łódzkie opoczno i okolice ratownikr@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam punkty karne! Wrocław gg: 1232065 cena do negocjacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmę pkt karne! Poszukuję osoby, której samochód prowadziłem w woj. łodzkim. Niestety dokonałem wykroczenia i chciałbym ponieść konsekwencję - max. 12 pkt + mandat! i ewentualny koszt dojazdu do klienta! Cena 160zł - 1 pkt! Mężczyzna 24 lata, 174cm wzrostu szczupły! kontakt gg: 4760531 lub suzukirf900r@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjmę dowolną ilość pkt karn. kat.B Cena do uzgodnienia woj. śląskie (kobieta/mężczyzna) email: gorny-slask@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam na Twoim motorze i Twoim samochodem, chciałabym ponieść konsekwencje i mandat! Do 15 pkt karnych. kontakt : radykalna@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam czyste konto, przyjmę punkty karne 120 zł plus mandat robograz@vp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejmę punkty karne mam czyste konto, do uzgodnienia. 27 lat, ciemne krotkie wlosy, woj śląskie -Katowice i okolice tel. 7 83 83 40 04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupie punkty max 20 cena 100 gg 6373338 lub pauluusia6@w.pl Koszalin okolice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
terz kupie punkty cena do uzgodnienia ahim1987@interia.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam kogos kto przyjmnie punkty w niemczech wymagana kat CE kontakt kudlaty2703@wp.pl w sumie to trzeba sie tylko przyznac zadnych konsekwenci prawnych w polsce nie jest wymagany meldunek w DE
Ostatnio edytowany 14 maja 2015 r. o 20:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 27 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...