Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lasio Companija, raper z Dęblina awansował do finału Mam Talent

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2016 r. o 01:26 Powrót do artykułu
Kto te smsy wysyłał? Dzieci specjalnej troski? Jaki to RAP? Może osiedlowy, ale nie wpadający w ucho. Faktycznie, że ten odcinek Mam Talent specjalnie niczym ciekawym się nie wyróżnił, ale ten spec od RAPu w najlepszym razie powinien zająć przedostatnie miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo Pozytywnie Zakrecony Lasio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lasiowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowali ludzie,którzy znają Lasia i nikt nie ma prawa nas obrazac ! A na ból d..y polecam maść )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, bardzo fajny i sympatyczny człowiek. Ale na finał się nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super :) Pizdrawia deblinianka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kto te smsy wysyłał? Dzieci specjalnej troski? Jaki to RAP? Może osiedlowy, ale nie wpadający w ucho. Faktycznie, że ten odcinek Mam Talent specjalnie niczym ciekawym się nie wyróżnił, ale ten spec od RAPu w najlepszym razie powinien zająć przedostatnie miejsce.
Łatwo krytykować, ale ja znam człowieka osobiście i to bardzo pozytywny gość. Na artystę składa się nie tylko " ładne śpiewanie" ale aura jaką wokół tego tworzy. Lasio tworzy extra aurę bo ma swój styl, nikogo nie udaje, nie śpiewa czyichś piosenek, a to się liczy. Łatwo krytykować gdy samemu ma się kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...