Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

lecznicze złoto

Utworzony przez adarrr, 4 kwietnia 2019 r. o 13:29
Cześć! Szukam informacji na temat leczniczego działania złota. Już parę razy czytałam w necie o przypadkach osób, którym złoto pomogło w różnych problemach chorobowych. Ktoś ma podobne doświadczenia? O jakie złoto dokladnie chodzi i gdzie takie lecznicze kupić żeby faktycznie było bezpieczne? Co ze srebrem, też pomaga na zdrowie? Piszcie, może nie tylko mi się przydadzą takie informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po srebrze koloidalnym od Pro Aktiv przede wszystkim mam więcej sił, wysypiam się, rano wstaję rzeczywiście taka rześka, a nie zmęczona jakbym przez całą noc chodziła po górach...Nano srebro do stosowania zewnętrzne i wewnętrznie można kupić na proaktiv.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...