Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS, Kler i te wszystkie godkopodobne antyaborcyjne matołki mają krew na rękach. Nie tą jedyną zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przypadek dowodzi, że w tym kraju kompromis aborcyjny powinien być rzeczą świętą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przypadek dowodzi, że w tym kraju kompromis aborcyjny powinien być rzeczą świętą.
Ten przypadek dowodzi, że kompromis aborcyjny jest bez sensu, bo kler i godkopodobne matołki wiąż będą chciały większych ograniczeń. Należy mocno zliberalizować prawo w tej kwestii i wprowadzić porządną, naukową edukację do szkół, a liczba niechcianych ciąż, a w efekcie aborcji, spadnie radykalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli edukacja miałaby pomóc, to i nie potrzeba zliberalizowanwgo prawa. Dzisiaj w dobie internetu każdy sie może edukowac ile tylko chce. Tylko nie każdy chce sie edukować albo nie zawsze w każdym przypadku stosować do tego czego się nauczył.Najlepiej to widać w polityce, ile mamy edukowanych bałwanów pozbawionych racjonalnego myślenia. Kompromis miałby być rzeczą świętą, której nie można byłoby ani ograniczac ani też rozszerzać. Sprawdzał sie przez długi okres czasu, dopóki nie dopuszczono do głosu fanatyków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.