Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"każdy ma prawo do odmowy działań niezgodnych z sumieniem” powiedział Ziobro. No i tak właśnie postąpiła KE. Nie ma sumienia dawać kasy kołtunom i troglodytom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klauzula sumienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero to ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Działania bezzasadne i bezprawne" W Brukseli P. Ziobro takich gadek nie kupują, to dobre na użytek wyznawców pis-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby Pan Ziobro przejrzał na oczy i zrozumiał, że jest to związane z postępującymi aktami dyskryminacji różnych grup mniejszości. Jeśli stać gminę na dyskryminowanie mniejszości, to taka gmina nie potrzebuje środków unijnych. UE motto to United in Diversity, czyli Zjednoczeni w Różnorodności. Te środki nie znikną, zostaną przekierowane do innych, bardziej tolerancyjnych gmin. Myślę, że to dobry pomysł, bo w innym przypadku znowu wrócą postawy dyskryminacyjne, a co za tym idzie wtórny Holocaust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może mi ktoś wytłumaczyć jaką korzyść / wpływ na życie mieszkańców miała ta uchwała np. w takim Świdniku? Przecież w tym mieście większość w Radzie Miasta ma PiS, dyrektorzy szkół w większości z nadania PiS więc i tak nikt by nie organizował jakiś genderowym tematów nawet jakby nie obowiązywała. Czy to tylko było pokazanie się radnych że coś robimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 2 dni możemy zobaczyć 2 oblicza agresji LGBT. Działanie komisarz Heleny Dali i Zbezczeszczenie słynnego pomnika Chrystusa pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu. Ideologiczna przemoc - administracyjna i w formie akcji ulicznych - narasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pisać prawdę. To były stanowiska a nie uchwały. Ideologia Gender to nie jest nic dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Ziobrze z Warchołem wydaje się, ze strasznie dużo nawojują razem wespół z Morawieckim do pomocy, zwłaszcza w Europejskich Sądach? Jak sie wam wydaje po czyjej stronie stanią Europejskie Sądu po stronie psuja Ziobry, który ma wielka krechę w UE czy też po stronie swojego własnego podmiotu/ciała, który pilnuje traktatowych zapisów? Bo mi się wydaje, ze Ziobro, Warchoł + Ordo Iuris + ewentualnie Morawiecki mogą sobie najwyżej poszczekać :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw miliony Polaków walczą przez dziesiątki lat by być częścią cywilizacji zachodu a teraz jest odwrót i chcemy być częścią cywilizacji wschodu... Chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEWACKIE zbezczeszczeniZe figury Jezusa z Krakowskiego Przedmieścia: To jest wyraz nienawisci do wartosc oraz chęci do wojny, wojny kulturowej. Tego typu gesty mają jeden cel – mają zranić uczucia tych osób, dla których ta rzeźba to jest wyraz ich wiary, tego co jest dla nich świętością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEWACKIE zbezczeszczeniZe figury Jezusa z Krakowskiego Przedmieścia: To jest wyraz nienawisci do wartosc oraz chęci do wojny, wojny kulturowej. Tego typu gesty mają jeden cel – mają zranić uczucia tych osób, dla których ta rzeźba to jest wyraz ich wiary, tego co jest dla nich świętością
A co powiesz, matołku, na takie stwierdzenie: te wszystkie symbole chrześcijaństwa, które ma na sumieniu miliony ludzkich istnień, ranią moje uczucia. Twoja wiara nie jest lepsza niż moja, a ja wierzę w naukę i doświadczenie, a nie w kwestie, których udowodnić się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ziobro, co tam po Panu w dyskusji z Komisją Europejską, JAK JUŻ AMERYKANIE dowiedzieli się o tym jak Pańskie ugrupowanie wspiera proces dyskryminacji LGBT: Wycinek z New York Times'a: Leaders of the governing Law and Justice party have been emboldened by criticism from the European Union and its decision to withhold funding for six Polish towns that had declared themselves “L.G.B.T.-free zones.” The E.U.’s action represented a rare financial punishment of a member nation for issues related to the treatment of its citizens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...