Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Limuzyna z Kamińskim pędziła do Lublina 170 km/h

Utworzony przez kaczafi, 18 marca 2014 r. o 10:28
I to pokazuje jak obłudni są nasi rządzący - z wszystkich partii, nie ma wyjątku. Jak ktoś nie czuje że zapierdziela samochodem 170 na godzinę nawet jako pasażer i tak się głupio tłumaczy no to sorry. Tak to się małe dzieci policji tłumaczą - ja nie wiedziałem, nic nie widziałem z boku stałem. Wstyd! A jakby asystent był pijany to też by jego wina była tylko, to nie wiesz z kim wsiadasz do samochodu mości pośle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby Twój Asystent usiadł za kółko pod wpływem alkoholu, jechał 170 km/h i potrącił człowieka to też byś mówił, że rozmawiałeś przez telefon, pracowałeś?   "Poseł jadąc samochodem potrącił 2 pieszych na przejściu. Przychodzi do znajomego prokuratora i pyta: - Co z tym zrobimy? Prokurator po chwili odpowiada: - Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki 8 lat za próbę ucieczki z miejsca wypadku."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no bez przesady... jeszcze troche i szmatławce beda pisac że szedł chodnikiem a  ulica przejechal pi9rat drogowy....jak to możliwe ze on nie zareagował 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek nawet nie ma honoru żyby sie przyznać, a Schetyna mówi, że polityk może mniej :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta Skoda to przypadkiem nie jest rządowa ??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy honor polityka: to nie ja to wina kierowcy..! Pan ukradł publiczne pieniądze!  -To pomówienia! Ale złapano pana za rękę! -To nie moja ręka!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ mi rewelacja w niecałe dwie godz. z wawy do lublina ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba zlikwidować wszelkie ograniczenia prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego trzeba zlikwidować wszelkie ograniczenia prędkości.
Nie zrobi się tego !!  tusk musi odejśc !!! Może dopiero wtedy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie głuPOle !!! Przepisy i ograniczenia są tylko dla was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)" Ja jestem posłem i chroni mnie immunitet" (..)  Mojego asystenta też :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)" Ja jestem posłem i chroni mnie immunitet" (..)  Mojego asystenta też :ph34r:
Ja jestem policjantem,mnie też to nie dotyczy,wystarczy zwykła legitymacja,reszta niech się wali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on nadaje się do parti knura z biłgoraja ten sam ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie nr-y tej skody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popędził jak świnia w trufle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale "KORYTO" ma magnes!!! O bożym świecie zapominają,aby tylko do koryta zdążyć????!!!!Ja ze spokojem apeluję idźmy oddać głos,ale od 4-tego miejsc rozważania poczynająć.! do 3 opuszczamy ,bo to wazelina.Oczywiscie dotyczy to każdej listy,obojętnie kto jaką sobie wybierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak tutaj nie ma szans na mandat,stracony czas i tak cała para pójdzie w gwizdek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej będzie jeździł, to wróżę koniec kariery politycznej (i nie tylko) gdzieś w rowie (lub na drzewie) przy trasie Żyrzyn-Parafianka. Tam jeżdżąc przez całe lata napatrzyłem się na to co zostawili tacy kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie panowe Stop spadochroniarzom ,ktorzy już   bedą mieli   Emerytury 13 tys .Kamiński z PO- informacja  prasy z Faktów dnia 17.03 .2014 r.Jdziemy glosować ,aby wykreslić [nie głosować za jedynka partii PO i Twój -Ruch -Pani Nowacka bardzo majetny równiez spadochroniarz .Rozwieśić plakaty DESANTOWI DZIEKUJEMY przed wyborami .Akcja anty spadochronowa powinna docierać do mist miasteczek oraz wsi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy wam tam na wschodzie WSZYSTKO wćisną !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...