Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CZYLI KONIEC BOGDANKI. Zaraz wsadzą do zarządu może Mejzę, Kujdę, Piotrowicza, Pawłowiczównę, Cieślaka, Maciarewicza itp itd. Już wiele dobrych firm i instytucji PiS koncertowo rozwalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, miej Bogdankę w opiece ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, miej Bogdankę w opiece ;-)
 Boga to Ty nadaremnie nie wzywaj bezbozniku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE, niepotrzebnie tuski mierne trzaskowskie sprzedawały wszystko na lewo i prawo, za bezcen, kluczowe zakłady energetyczne, strategiczne, powinny pozostać we wpływach państwa i władz Polski, dlatego największą zbrodnią była sprzedaż np. spółek energetycznych, węglowych i PKP Energetyka, gdzie za tuska złamano zakazy ustawowe w przypadku tej ostatniej.
 Podoba mi się ten głupek bo ona tak fajnie pokazuje pisowską głupotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze sprzedażą pobliskich złóż i K0ncesji cfaniakom z antyP0dów? K0lunio Dziada Jakubowickiego przestał nakręcać ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra_K_a, żeby nie bić piany - ja wszedłem długoterminowo long w papiery LWB po 56 zł/szt i zobaczymy np. za rok, jak ten zakup się opłaci w porównaniu np. do kurników ynwestycyjnych. Zapisz sobie tego posta i zobaczymy, jak będziesz wierzgał w czerwcu 2023.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra_K_a, żeby nie bić piany - ja wszedłem długoterminowo long w papiery LWB po 56 zł/szt i zobaczymy np. za rok, jak ten zakup się opłaci w porównaniu np. do kurników ynwestycyjnych. Zapisz sobie tego posta i zobaczymy, jak będziesz wierzgał w czerwcu 2023.
Czemu ktokolwiek ma wierzgać. Twoje inwestycje, twoje ryzyko. Żebujące jest jedynie to, że nie potrafisz się do nikogo zwrócić bez wyzywania, albo obrażania go. To takie po PiSowsku płytkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, miej Bogdankę w opiece ;-)
Boga to Ty nadaremnie nie wzywaj bezbozniku
:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, miej Bogdankę w opiece ;-)
Boga to Ty nadaremnie nie wzywaj bezbozniku
To była ironia. Skoro jestem bezbożnikiem (a realnie niewierzącym), to chyba oczywiste, że ktoś w kogo nie wierzę nie może wziąć w opiekę kopalni. Wszystko wam trzeba tłumaczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o przejęcie władzy nad kopalniami i dyktowanie cen dla suwerena jak w PRL. To są dzieci PRLu bo kiedyś było tak dobrze. A takie działanie zawsze będzie źle dla każdej firmy. To jest typowy sposób myślenia tych ludzi. Kazda dziedzina życia ma być ręcznie sterowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum zdjęcia jest Sasin / jakiś odchudzony , jego też pisinflacja dopadła ?/ .Jest Sasin -bedzie tragedia - szkoda Bogdanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...