Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List od Czytelnika: Zabity pies w worku na śmieci

Utworzony przez Jacho, 8 lutego 2013 r. o 13:58
Wielkie ku*** halo, w afryce ludzie z głodu umierają masowo, a tu ku*** sie pieskiem ludzie przejmują, całkowicie sie im w dupach popier***iło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabijamy dzieci, bez mrugnięcia okiem, bo nam przeszkadzają, bo wstaliśmy lewą nogą, to nie jest dziwne, że bez skrupułów zabijamy szczeniaki, kocięta i inne żywe istoty. Humanitaryzm dla wielu to termin nieznany, albo też odnosi się jedynie do nich samych. W tym przypadku zastanawiające jest dlaczego ktoś zabija psa, o którego wcześniej dbał. Albo go ukradł komuś licząc na nagrodę, albo ma coś z głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska WIOCHA, nic wyjątkowego. ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacho napisał:
Wielkie ku*** halo, w afryce ludzie z głodu umierają masowo, a tu ku*** sie pieskiem ludzie przejmują, całkowicie sie im w dupach popier***iło.
No i co z tego że w Afryce ludzie umierają ? Robisz coś w tym temacie zeby nie umierali ? będziemy mierzyć humanitaryzm i współczucie statystykami - co jest warte współczucia a co nie jest ? o afryce to możemy sobie w gazetach poczytać, a potem skończyć jajecznicę.. w najlepszym razie wpłaciś jakąś kwotę na konto jakiejś fundacji zajmującej się walką z głodem w Afryce.. a tutaj przynajmniej moznaby jakoś dojść (jeżeli się komuś będzie chciało dochodzić) czyj to był pies i jakoś ukarać zwyrodnialca.. poza tym dziś pies a jutro człowiek - wtedy będziesz "oburzony" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty jacho bydlaku !!!!!! co ty ku*** jeszcze tu robisz zapier***aj do afryki z pomoca!!!!!! widac ,ze sku***el z Ciebie .Mam nadzieje , znajda zabujce tego biednego szczeniaka i odpowiednia wyprawe dostanie bydle!!!! co chodzi o Piotra tak popieram bardzo glosno naglasniajmy takie pwypadki i to glosno moze ktos w koncu uslyszy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pies i dziecko i każdy człowiek zasługują na szacunek, wszyscy jesteśmy stworzeniami Boga i nie wolno nam tak traktować ani siebie ani zwierzat, które od nas są głupsze, a jak się czasem okazuje niestety mądrzejsze, bo człowiek choć istota "mysląca" to jednak całkiem bezmyślna. Nie wiem w jakim kierunku zmierza ten świat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polacy - katolicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacho,prymitywie,tylko tyle umiałeś sklecić?długo nad tym myślałeś?Tacy jak ty nie zasługują nawet żeby ich ścierwa w dole zakopać!jesteś kolejnym przykładem że lepiej pomagać zwierzętom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy nie szanują zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jw napisał:
katolicy nie szanują zwierząt
katolicy wolą zliwyzać bitą smietanę z kolan xiądza,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlizujący napisał:
katolicy wolą zliwyzać bitą smietanę z kolan xiądza,,,
nie chrzań durnot,nie uogólniaj bo tej zalewającej nas głupoty mamy przesyt,używaj rozumu a z tego większy pożytek byłby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacho napisał:
Wielkie ku*** halo, w afryce ludzie z głodu umierają masowo, a tu ku*** sie pieskiem ludzie przejmują, całkowicie sie im w dupach popier***iło.
Może kiedyś i ty z głodu zdechniesz, bo np. ja będę wolał nakarmić głodnego psa lub kota niż takie ścierwo jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlizujący napisał:
katolicy wolą zliwyzać bitą smietanę z kolan xiądza,,,
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest to trochę dziwne, że jest takie rozczulenie nad śmiercią psa a nie ma takiego nad aborcją czyli śmiercią niewinnego człowieka. Mówię tu tylko i wyłącznie o sprawach etycznych, nic nikomu nie proponuję, jedynie taka mała refleksja mi sie nasuneła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el dżej napisał:
Dla mnie jest to trochę dziwne, że jest takie rozczulenie nad śmiercią psa a nie ma takiego nad aborcją czyli śmiercią niewinnego człowieka. Mówię tu tylko i wyłącznie o sprawach etycznych, nic nikomu nie proponuję, jedynie taka mała refleksja mi sie nasuneła.
a czemu uważasz że nie ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
góra się nami nie przejmuje z czego żyjemy, tyle osób bezrobotnych, tyle osób dostających jałmużnę a gdzie góra dzieli miedzy sobą po ok. 45 tys. jednorazowej nagrody, gdzie co miesiąc dostają też wysokie wynagrodzenia, nie to co my i mają nasz gdzieś a tu nad psem wielka rozpacz. Zrobił to ktoś wredny i już. Należy sterylizować suki aby jak najmniej było psów i po kłopocie Także ci użalający się, gdzie jest fundacja, która za darmo wykonuje sterylizację zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el dżej napisał:
Dla mnie jest to trochę dziwne, że jest takie rozczulenie nad śmiercią psa a nie ma takiego nad aborcją czyli śmiercią niewinnego człowieka. Mówię tu tylko i wyłącznie o sprawach etycznych, nic nikomu nie proponuję, jedynie taka mała refleksja mi sie nasuneła.
a ilu niechcianym dzieciom pomogłaś finansowo. Także aborcja winna być, a jak ktoś nie chce usuwać, to przecież nikt go siła nie zmusi. Wolny kraj a w wuj mamy zakazów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla każdego chama zwierzę to rzecz dla mine każdy cham to rzecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacho napisał:
Wielkie ku*** halo, w afryce ludzie z głodu umierają masowo, a tu ku*** sie pieskiem ludzie przejmują, całkowicie sie im w dupach popier***iło.
Kapitalny dureń z ciebie. Widzę że nie nauczyli cię rodzice racjonalnego myślenia. No wkońcu jaki syn taki rodzic. JEzęli nie wiesz o co chodzi ja ci wytłumaczę. Zwierze to też istota żywa i należy się jej szacunek. To co się dzieje w afryce akurat my nie mamy na to wielkiego wpływu. A ty już w tym kierunku nic napewno nie zrobiłeś. Druga sprawa musisz sobię zdać sprawę że jesteś deb***em. Takich ludzi jak ty powinni izolować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska katolicka. Zakatujmy każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...