Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Listy PiS do Rady Miasta w Lublinie. Tułajew: "Tworzymy bardzo silną drużynę dla Lublina"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Listy są jakie są. To przede wszystkim kandydat na prezydenta jest lokomotywą wyborczą, a w tych wyborach PiS postawił na najgorszego z możliwych. Jako wyborca PiSu jestem załamany że PiS zdecydował się wystawić największą łajzę jako tylko miał. Podejrzewam że Tułajew zrobi gorszy winik nawet od Muszyńskiego. Drugiej tury na pewno nie będzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję przeciwko PiS mimo, że mam poglądy prawicowo-konserwatywne. Wiecie dlaczego? Dlatego, że regularnie słucham obrad rady miasta i większych idiotów jak ci z ław PiS to ze świecą szukać. To niesamowite, że udało się zebrać w jednym ugrupowaniu tylu ludzi, którzy nie potrafią nawet przeczytać kilkuzdaniowego tekstu ze zrozumieniem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a radny drecher nie był kiedyś w PISIE? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 - - - UWAGA CZYTELNICY - na forum regularnie działa PŁATNY TROLL P0-PSL -od godziny 11ej wstawia dziesiątki hejtujących rząd i prawicę komentarzy, lajkując je płatnym programem zmieniającym IP. Jak rozpoznać działania TROLLA? Komentarze występują w KILKUMINUTOWYCH odstępach czasowych i mają nienaturalnie dużą liczbę lajków/hejtów w porównaniu do ilości czytających komentarz. Prawie kazdy wyborczy lub polityczny artykuł jest ztrollowany - przykład powyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Pitucha ps."jestem przeciw" gada? Niech udowodni jakiś "układ", bo obrażać i insynuować to każdy wiejski głupek potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Żukiem i jego lokajami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami specjaliści od rycia i donosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co pitucha robi na slawinku i wieniawie skoro pochodzi i mieszka na zemborzycach? Ja np nie przyznaje się do niego to dlaczego on wlazi mi w dzielnice z buciorami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakieś zera a nie "jedynki" są. PiS - przeproście i spier.dalajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny z naszej dzielnicy i jej mieszkaniec nie miał szans na jedynkę w okręgu 2 to przeszedł do okręgu 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suchanowska na LSM ,a mieszka na Kalinie. Córka Justyna Budzynska numer 2 na Kalinie. Tak się obie pchają do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do wyborców! Głosujcie na swoich kandydatów, z dzielnicy w której mieszkają i najlepiej znają nasze problemy,a nie "spadochroniarzy" z innych dzielnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wystarczy, że Lublin musi znosić Suchanowską żeby jeszcze kazać mu znosić jej córcię Budzyńską?! Obydwie specjalistki od wszystkiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozwój miasta to akurat tylko z Żukiem i z jego radnymi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dlaczego Pitucha nie jest wystawiony ze swojego okręgu Wrotków, Dziesiąta? Bo co? Domyślili się Państwo? Bo i Popiel i Pitucha muszą się utrzymać przy korycie. I taka to " sprawiedliwa" dobra zmiana. Szczęście, że na Nałkowskich i pod Zalewem dwa kościoły, bo jakby się obaj pogodzili, żeby mieć jedynki u proboszcza, choć jak zwykle agitacja pod kościołem będzie na sto dwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PiS są niezależni (...)
ale cie poniosło :) są zależni od swojego prezesa. co im każe to robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my stworzymy silną drużynę i nie zagłosujemy na tych co  byli przeciw zniesieniu podatku od rent i emerytur
 A my będziemy głosowali na tych co podwyższyli wiek emerytalny, do szkoły wysłali 6-cio latków, za...li nam OFE, okradali nas i mówili a ch.. z tą wschodnią Polską, doszą na nas wszędzie gdzie tylko się da, chcą zlikwidować IPN, CBA, Chcą aby było jak było, bez 500+ itd. Ja też tak chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech powiedza o swoich osiagnieciach w przeszlycj kadencjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykuje się spektakularna klęska PIS. Wkrótce Michałkiewicz zamelduje Żukowi wykonanie zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...