Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lodziarnia Bosko na deptaku w Lublinie zamknięta. Będą zmiany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2020 r. o 15:31 Powrót do artykułu
Nie wydają paragonów , lewizna tam na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam zapytać, cóż to za język "cukiernia zamknęła się"? Podstawowe przynajmniej wykształcenie nakazuje użyć sformułowania "cukiernia została zamknięta", czyż nie Panie "dziennikarzu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydają paragonów , lewizna tam na całego.
 Dobrze robią paragony są rakotwórcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest franczyza chyba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robie dobre lody. Wszystkie chłopy som zadowolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydają paragonów , lewizna tam na całego.
 Mi tam wydali.. podobno nie wydają tylko ludziom z twarzami jak pupa świni..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydają paragonów , lewizna tam na całego.
Dobrze robią paragony są rakotwórcze.
 Mogą nie wydawać ale wtedy niech obniżą cenę lodów o VAT i dochodowy bo bez paragonu to idzie pod stołem. Skoro tego nie odprowadzają to niech nie pobierają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzę adnotacji "artykuł sponsorowany"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe lody kręcą też naprzeciwko. Ponoć znacznie bardziej POżywne. Czasem na fakturę, czasem bez. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gałeczkę loda proponuję po 7... albo 10 zł. Buahahaha... oni totalnie już odlecieli, ale idiotów nie brakuje (widać latem po kolejkach). Ja kiedyś tam zachodziłem ale teraz jak zaczęli co chwilę podwyższać cenę 2 zł, 2,5 zł, 3 zł, 3,5 zł a ostatnio 4 zł za gałkę to przestałem. A tak z innej beczki... materiał w sam raz na pierwszą stronę DW... reklama? No chyba tak! Jeśli tak, to trzeba było to zaznaczyć w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanepid zamknął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz już prawie kupiłem. Już jak pani lodziarka nakładała lekko rozpuszczającą się breję w wafelek powiedziałem że te lody jakieś płynne, na co ta odparła "mi jest gorąco płynę to i lody płyną " podziękowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz wiadomo czemu Zukowi brakuje kasy na błyskotki , kręcą lody pod samym ratuszem, nie wydają paragonów i nie płacą podatków i ratusz nie ma kasy. Pod latarnią najciemniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja sąsiadka robi remont ustępu. Napiszcie na ten temat, bo to prawie na górkach czechowskich !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz kupiłam i to z wkładką w postaci włosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą robić lody, za tydzień? pójdę zobaczę jak robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnowienie mebli faktycznie zajmie tydzień....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany, a nie mogę go przeczytać bo mam blokowane reklamy :D. Jaka pazerność na kasę ... Czas znów przestać tu zaglądać, bo nie ma po co, jak nic nie można przeczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepsze lody są w " Anabilis", choć odnoszę wrażenie, jakby zmniejszyli porcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe lody kręcą też naprzeciwko. Ponoć znacznie bardziej POżywne. Czasem na fakturę, czasem bez.
 Uwielbiam lody o smaku banknotów - nie ważne czy tych starych, czy świeżutkich z drukarni. Mniam, mniam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...