Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No cóż bardziej mi się teraz opłaci jeździć swoją osobówką. Witajcie jeszcze większe korki bo bardzo dużo osób zrobi tak jak ja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super inicjatywa. Tylko mało nagród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż bardziej mi się teraz opłaci jeździć swoją osobówką. Witajcie jeszcze większe korki bo bardzo dużo osób zrobi tak jak ja!
komentarz nie do tego artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NarodowaLoteria.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super inicjatywa. Tylko mało nagród.
Nagród jest akurat dosyć !!! Dla swoich starczy ;-))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile z tych paragonów jest od lekarzy i prawników..dyskryminacja w reklamie fryzjerów i kosmetyczek! !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie mogę się doczytać, czy paragony, które brały udział w TYM losowaniu, a nie zostały wylosowane, "przechodzą" do następnego losowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wolę totka.Wypełniania masa, żenująco wykonana strona i sposób weryfikacji(kazdy numer muszę wklepać by sprawdzić czy coś wygrałem) ale czego sie spodziewać po informatykach na etacie...Zero nie tyle pojęcia co chęci i otwartości na innowacje.Przecież weryfikacja powinna być automatyczna włącznie z powiadomieniem o wygranej.To zabawa dla emerytow którzy mają czas i cierpliwość .Zagrałem raz i basta.Pozdrawiam US i jemu podobne.Pomysł był fajny ale wykonanie na poziomie początkującego informatyka-gimnazjalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to nigdzie nie słyszałem żeby ktoś wygrał nagród z ostatniego losowania nie mówiąc już o samochodzie. Nigdzie nie jest publikowany zwycięzca. Coś mi się wydaje że losują kody takie których niema. A powinno być losowanie kodu z wszystkich zarejestrowanych paragonów. Podejrzewam że coś tu jest nie tak. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kody które był wylosowane to niema ich we wszystkich zarejestrowanych paragonach a szczególnie kod dotyczący samochodu. Nabijają ludzi w butelkę ,taka jest prawda. Jak ciężko nie zapracuję na swój samochód to mi nikt nie da za śmieszny paragon o wartości 10zł. Losowanie powinno być na żywo oczywiście było,następnie losowanie kodu wygrywającego następnie telefon do osoby która wygrała nagrodę a na końcu publikowanie we wszystkich gazetach zdjęcia osoby która wygrała, następnie publiczne wręczenie nagrody. Tak to powinno wyglądać. Jeżeli jest uczciwe losowanie tylko zarejestrowanych paragonów to na 100% musi ktoś wygrać. Jeżeli MF niema nato pieniędzy to niech nie zawraca głowy państwu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież osoba/y, które wygrają zostaną poinformowane - niczego nie trzeba sprawdzać. Jak coś komentujecie to wysilcie trochę i poczytajcie zasady udziału, a nie tylko narzekać. Co do przekrętu - to nigdy nie ma pewności i co to da że będzie zdjęcie osoby? Nic poza tym, że nie każdy chce udostępniać swój wizerunek. Jak wygrasz 10mln w totku chciałbyś, aby upubliczniono twój wizerunek i jeszcze podali namiary gdzie mieszkasz ;) Wszystko jest OK, jedynie tak naprawdę powinno być że rejestruje się TYLKO numer paragonu i TYLKO mail i telefon. Koniec. Po co reszta tych bzdur. Paragony tylko należało by zachować i to by uprawniało do odbioru nagrody. Też nie było informacji o tym, że paragony trzeba zarejestować w tym miesiącu co zostały wystawione. Ja zbierałem (chyba ze 30ści zebrałem), aby jednorazowo je wpisać i niestety się oszułem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób pisze bzdury, przeczytajcie REGULAMIN. Co miesiąc rejestruje się paragony z danego miesiąca, żadne paragony nie przechodzą na następny miesiąc. Wyjątkiem są paragony premium. Powinni poinformować gdzie padła wygrana w jakim województwie, mieście A tu cisza, dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...