Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Pogoda sprzyja budowie (zdjęcia)

Utworzony przez gosc, 20 marca 2012 r. o 18:32
tu znacznie szybciej możecie obejrzec tą galerię http://www.airport.lublin.pl/galeria/galeria,63,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
tu znacznie szybciej możecie obejrzec tą galerię http://www.airport.lublin.pl/galeria/galeria,63,1.html
dzięki za linka. informatycy dziennika wsch ale i innych gazet również muszą się jeszcze poduczyć jak zrobić galerię zdjęć bez potrzeby przeładowywania się całej strony przy wyborze kolejnego zdjęcia. a jeśli chodzi o terminal, to szkoda że taki mały. plany były ambitniejsze. no ale, lepszy rydz niżnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek wystarczy, podobno jest możlie powiększenie w przyszłości terminala z obu boków, jeśli tylko będzie wystarczająca ilość pasażerów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czym tu się zachwycać - sam konstrukcja przypomina supermarket, więc i budowa idzie szybko. Byłem ostatnio w nowym terminalu lotniska we Wrocławiu i byłem zachwycony - a jak patrzę na to "coś" koło Lublina, to zastanawiam się, czy na pewno Lublin leży na tym samym kontynencie co stolica Dolnego Śląska, bo to "nasze" lotnisko zachwytu nie wzbudziło by nawet w tzw. trzecim świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz wiedzieć, jak wyglądają aktualne inwestycje w Lublinie i na Lubelszczyźnie? http://investmap.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! niech buduja jak najszybciej! bo mam juz dosc tych ciaglych wycieczek do Krakowa albo do Katowic albo do Lodzi albo do Warszawy, zeby wreszcie dostac sie do SZKOCJI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terminal bardzo a to bardzo ubogi jedyna plus to że lotnisko powstaje -.Na bezrybiu i rak ryba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych wszystkich "fachowcow" i "specjalistow": powstrzymajcie sie! w europie jest duzo malych portow lotniczych, ktore sa nie pozorne a dobrze sluza pasazerom. pamietam, kiedys w Beauvais pod Paryzem byl terminal z.. plastikowych namiotow. to dopiero wiocha. a samoloty lataly jeden za drugim. A tu wszystkim cos doskwiera... a to ze taki, a to ze siaki, a czemu nie ma cargo, a to ze pas krotki. w rzymie na ciampino jest pas niecale 2km i ruch byl taki ze dopiero gdy okazalo sie ze sa przeroczone normy ekologiczne zmniejszyli liczbe operacji. Oczywiscie nie spodziewam sie ze w pierwszym roku beda polaczenia wszedzie gdzie dusza zapragnie, ale jesli ludzie beda chcieli latac, i przylatywac do Lublina z pominieciem warszawy, to kolejnych destynacji bedzie przybywac. wystarczy ze bedzie frankfurt czy munich na poczatek, a stamtad prawie caly swiat w zasiegu reki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..wiec te kilka metalowych kikutow obitych blacha to ponad 100 mln zl. Polska to jednak jest bogaty kraj. Jak juz wybuduja to przylece, oczywiscie jak bedzie polaczenie z UK.Obacze jak sie w bogatym mlekiem i miod.. sorki SOLA DROGOWA, kraju zyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów sie smieje i reszta polski tez. Lotnisko na miare METROPOLII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że powstaje i figa mnie Wrocław obchodzi,są bogaci bo władza preferuje Polskę "W" -Wawę i Wrocław.Najłatwiej siedzieć przy klawiaturze i wszystko krytykować,wsiowa mentalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecim do singapuru i afryki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko pada śnieg, lotnisko pada deszcz, lotnisko świeci słońce, lotnisko wiecha, lotnisko inspektor puścił bąka, lotnisko Muszyński ma zaparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja palę faję, żuję gumę, palę faję za fają i piję wino...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
resovia napisał:
Rzeszów sie smieje i reszta polski tez. Lotnisko na miare METROPOLII
A dlaczego Rzeszów się smieje czyż by ze strachu a może zazdrości nie rozumię oco ci chodzi brzeszczocie z wielką pizdą na czole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
A dlaczego Rzeszów się smieje czyż by ze strachu a może zazdrości nie rozumię oco ci chodzi brzeszczocie z wielką pizdą na czole
Napisz po polsku swoje wypociny, może wtedy ktoś Ciebie zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi prezes już zalatwil tam robote. Juz sie niemoge doczekac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie komentarze sie podziały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wyjdzie drożej jak za lotnisko we Frankfurcie,DOBRE BO POLSKIE. he.he.he.he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...