Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po pierwsze to nie powinny być reklamy osób i partii tylko jeden rodzaj reklamy zachęcający do tego aby 25 listopada podnieść swoje leniwe dupsko i pójść zagłosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ograniczać reklamy? Niech to będzie tylko jakoś poukładane. Na zdjęciach widać kto podchodzi do tego profesjonalnie, więc nadzieja, że będzie też takim posłem. Może komuś się podoba, że Godlewski wisi na balkonie, Soboń leży pod płotem a Sprawka sobie po łące hasa, ale mnie niekoniecznie. Ich sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byloby naprawdę ekstra gdyby juz te plakaty zniknely co poniektórych kandydatów chociaż, na taką Kruk czy Michałkiewicza juz nie mogę patrzeć, a co dopiero na nich glosowac.. no na pewno nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak mam wybierać wolę billboardy, plakaty niż idiotyczne działania w stylu Palikota, Korwina czy nawet Sobonia w obronie nazwy mostu. o dopiero irytujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni kandydaci partii Razem. Takie sprawy załatwia się przed a nie w czasie trwania meczu. Wygląda na to, że jak się nie ma nic do zaprponowania to mówi się coś tam coś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze gdyby nie bylo w ogole takich rzeczy jak bilbordy, plakaty z kandydatami, to i tak ludzie by wiedzieli na kogo maja glosowac, chociazby po tym, ze ludzie nie są glupi i widzą, co kto i gdzie najwięcej robi, i sie stara. Tutaj mam na mysli np pana Karpińskiego. i bez jego osoby na plakacie wiedzialbym ze na niego oddaje glos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...