Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska lista emerytur: Ile zarabia murarz, handlowiec, kierowca

Utworzony przez NORGE MAN, 8 grudnia 2010 r. o 07:18
Te wasze polskie niby zarobki, te wasze zarobeczki.... śmiać mi się jakoś chce na te wasze jałmużny. Żal mi was. To pisałem ja, Polak, który na stałe wyjechał do Norwegii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile ma emerytury (zarabia) ksiadz, zakonnica, prymas polski, nuncjusz apostolski, arcybiskup, biskup, proboszcz, wikary, katecheta-cywil, organista, koscielny, grabarz, sprzątaczki koscielne..., bo na ten temat w D.W. panuje święty spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORGE MAN napisał:
Te wasze polskie niby zarobki, te wasze zarobeczki.... śmiać mi się jakoś chce na te wasze jałmużny. Żal mi was. To pisałem ja, Polak, który na stałe wyjechał do Norwegii.
Skoro tak tam dobrze, to dlaczego musisz się dowartościowywać takimi wpisami. To pisałem ja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORGE MAN napisał:
Te wasze polskie niby zarobki, te wasze zarobeczki.... śmiać mi się jakoś chce na te wasze jałmużny. Żal mi was. To pisałem ja, Polak, który na stałe wyjechał do Norwegii.
Tak po ludzku to żal mi cię ,biedny człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty głupi pajacu.Kak nie masz pojecia ile ma emerytury organista to sie nie wypowiadaj ośle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORGE MAN napisał:
Te wasze polskie niby zarobki, te wasze zarobeczki.... śmiać mi się jakoś chce na te wasze jałmużny. Żal mi was. To pisałem ja, Polak, który na stałe wyjechał do Norwegii.
zazdroszcze Ci, sam tez zawsze chciałem wyjechac na stałe do Norwegii ale jakos tak brak odwagi trochę... W jakim mieście mieszkasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...