Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac. Ile naprawdę zarabiamy?

Utworzony przez ulubieniec portalu, 20 września 2013 r. o 09:45
A gdzie opolski chyba wstyd pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS, wykładowca z 10 letnim stażem 1560 'na rękę'...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS, wykładowca z 10 letnim stażem 1560 'na rękę'...
Przepraszam...za ile godzin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm .....brak w rankingu tu już się nie zarabia ktoś z góry zalożył ze temat jest do zaorania .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby wyłączyć z rankingu Lubelski węgiel, to powiat łęczyński y siedział i płakał na końcu stawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba płace urzedników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca fizyczna, pomocnik na budowie, 8zł/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak infrastruktury => brak przemysłu => niskie zarobki. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie zestawienia nadają się do kosza a nie do informacji publicznej. żeby to miało jakikolwiek sens, powinni osobno liczyć bogatych a osobno zwykłych obywateli, wtedy taki ranking byłby wiarygodny, bo teraz wygląda na to, że żyje się tu całkiem miło z takimi płacami, a rzeczywistość mówi coś innego... osoby robiące takie zestawienia niech się choć przez moment zastanowią nad ich sensem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja w Lublinie 2300netto , stanowisko kierownicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policzcie płace w powiecie łęczyńskim nie licząc pracowników kopalni. Ja  tam nie pracuje i  mam 1200 zł - gdzie mi do średniej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta,,,,jestem urzednikiem zarabiam 1600 netto po 13 latach pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykładowca na UMCS dostaje tę "wysoką" pensję za wielogodzinną, codzienną, a czasami również nocną pracę, za przygotowanie zajęć, przygotowywanie i sprawdzanie kolokwiów, egzaminów, odpytywanie, tłumaczenie różnych spraw młodym ludziom, których system edukacyjny, przez który zostali przemieleni pozbawił umiejętności myślenia i mnóstwo innych obowiązków, o których autor wpisu zainteresowany ilością godzin nie ma zielonego pojęcia. No i jeszcze trzeba dodać całą papierologię, która króluje na uczelniach i najprawdopodobniej ma zbawić świat , a na pewno poprawić samopoczucie pani Kudryckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik, korpus służby cywilnej, 10 lat pracy, 1700 netto..., dodatkowo wynagrodzenie zamrożone od kilku lat... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAHHAH  3500 średnia ? śmieszne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja może nie będę was dołował moimi zarobkami ALE podstawą jest wykształcenie w sensownym kierunku (u mnie informatyczne), pomyślcie jak może dobrze zarabiać ktoś, kogo kierunek kończą w Lublinie setki osób i dla których to osób tak czy inaczej pracy w ich dziedzinie nie ma ? idź na ochronę środowiska albo administrację i miej nadzieję na dobre zarobki potem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe ... powiatu parczewskiego nawet nie ma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ja cukiernik i praca za najnizsza czyli jakies 1100 na reke po kilku latach podwyzka tylko wtedy jak najnizsza idzie w gore ;p. maz spawacz-slusarz 3lata pracy w tym zawodzie i 10zl/h a na reke wychodzi kolo 1800zl i w sumie razem mamy srednia hehe ale nie wiem gdzie ja zakwalifikowac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5900 netto Prywatna firma Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS, wykładowca z 10 letnim stażem 1560 'na rękę'...
A co konkretnie Jan Wykładowca wykłada na UMCS? Płytki jako konserwator powierzchni płaskich? po 10 latach pracy to co najmniej doktorat jest i na pewno nie najniższa krajowa. kiepska prowokacja. Ciekawe, ze znam osobę , która również pracuje na tej uczelni, z podobnym stażem i jakoś nie płacze że zarabia 1500 na rękę tylko co najmniej 2 x tyle. kurde jak kłamać to z sensem bardzo proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...