Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Konsultant zarabia więcej niż nauczyciel

Utworzony przez konsultant, 10 września 2012 r. o 14:51
Jestem oburzony tematem artykułu, ponieważ pracuję jako konsultant telefoniczny i nie uważam aby był to lekki kawałek chleba, trzeba przez min. 40 godzin tygodniowo cały czas pracować głosem, pracuje się w weekendy święta itd, co uważam w porównaniu do pracy nauczyciela jest bardziej wyczerpujące i narażające głos (dodatków za to żadnych nie mamy). Konsultanci są to osoby wykształcone (sam posiadam skończone 2 kierunki) i uważam że tytuł artykułu jest obraźliwy, określający konsultanta jako pracownika bez ambicji i wykształcenia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spekta KUL arna i psyco PAT yczna CIEMNOTA na Litach Płac : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ LUDZI nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! W świetle nagłośnionej wizyty Cerkiewnego Patriarchy wygląda na to, że Państwo Polskie się kompromituje . Jakoś Radio MARYJA zamknęło ryja na ten temat i trwa w milczeniu niczym TV TRWAM ! Zacofanie widać na każdym kroku każdej DROGI (z) BAWIENIA . Z czym Cerkiewny Przebieraniec skacze znając np. ino 3 języki ? POLSCY EUROPOSŁOWIE mogą z powodzeniem obcymi językami ZALIZAĆ PATRIARCHĘ na śmierć , bo 1 osoba zna nawet 5 lub więcej języków! (prof. Iwiński...). Samym Patriarchom i Axcelencjom coś się po pier ...niczyło w ŚW. (irniętych) Główkach i chcą JEDNAĆ NARODY ! Przecież X – lat temu pożarły się ze sobą księ ŻULKI róznej maści doprowadzajac do wielu kościołów JEDNEGO B(L)OGA! Od dawna K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC pokazywał poziom intelektualny Boskich Aktorów wyszKULonych ino do JEDNEJ psychoPATycznej roli : 1) mgr – to BARANEK - skrót BARAN. 2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B. 3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT. 4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ. Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże ... Co to będzie jak księ ŻULE otworzą na Uniwersytecie Medycznym fa KUL tet gine KUL ogii Kościelnej ? - będą pier ... jeszcze gorzej niż na Teologii i Filozofii . Za Wiedzę Potrzebną DO (z)BGAWIENIA płacą chyba BONAMI o nazwie ZABO i dzięki takim ZABO – BONOM nie każdy prezentuje spekta KUL arnbie psycho PAT yczny poziom intelektualny ! Jak jeszcze dojdzie do PRZEBACZENIA WIN powstaną wówczas nowe KUL-u ary – Cerkiewne... i znów po latach okaże się, iż nie tylko pierd...yknęły księŻULKI Cudowną IKONĘ, ale ziemię też... U Aminencji nycz za DARMO NIE MA . Jednym słowem - WSZYSTKO JEST JAK W RODZINIE w spekta KUL arny sposób pokazanej pzez kabret POD WYRWIGROSZEM: http://www.tvp.pl/ro...rodzina/1221332 Wśród wielu zawodów funkcje publiczne pełnią księ ŻULKI z Aminencjami wszędzie Ich pełno choć jeszcze nie jeżdżą taxi, ale nycz nie wiadomo . Prasa donosiła: 1) „ NEWSWEEK ” z dn. 9.VIII.2012 r. w artyKULe „ "Ja też miałam romans z księdzem" - piszą kobiety do Newsweeka ” pokazuje ŚW.(irniętą) psychoPATologię. 2 ) " NEWSWEEK " z dn. 31.VIII.2012 r. w artyKULe " Ile powinien zarabiać ksiądz? Episkopat: Poniżej 3,7 tys. zł. brutto " pokazuje za ile można się (z) BAWIĆ , a za niskie kwoty (z) BAWENIE się nie opłaca! księ ŻULKOM i AMINENCJOM bezrobocie nie grozi . POLSKA TO KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK , a księ ŻULKI, Axcelencje i Zakonnice zawsze mogą ODPRAWIAĆ na Przejściach Granicznych TIR-y, podróżnych; Na Lotniskach pasażerów. Stanowisk do Odprawiania przybywa jak grzybów po deszczu: nie tak dawno otworzono Modlinie, a niebawem w Świdniku.. 3) DZIENNIK WSCHODNI ” z dn. 31.VIII.2012 r. w artyKULKe „ Ksiądz złamał bratu szczękę za to, że pojechał na Przystanek Woodstock ” . KsięŻULEK zapomniał, że na WOODSTOK jeździł za życia Abp. Józef Życiński i należy pilnować sarkofagu, bo wKULwiony Duchowny może uszkodzić zgryz Abp-owi! Najlepiej zrobi to Kuriewna Firma Ochroniarska <>. Widać z tego, że w Kościele nie tylko można Łamać Się Opłatkiem , ale np. szczęką też... Rady Parafialne na samym początku mogą wstawić się u Najświętszej Panienki aby MARYJA zobaczyła jakiego chłopak MA RYJA! 4 ) DZIENNIK WSCHODNI z dn. 4.IX.2012 r. w artyKULe „ Jak to kiedyś było w szkole? (zdjęcia) pokazał jak w owym czasie błyszczał” księ ŻULEK na tle CIEMNNOTY , a teraz ino BŁYSZCZY CIEMNOTA księ ŻULKA, AMINENCJI i Zakonnic na tle Inteligencji . [b]I po co było się pchać do szkoły? [/b] - Takiego argumentu używały księ ŻULKI w stosunku do członków K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. uczących w szkołach, a to był Św.(irnięty) pretekst do zwolnienia! Uzupełnieniem spekta KUL artnej sztuki jest „ AVE MARIA lubelskich Pallotynów z Al . Warszawskiej od X – lat serwowane każdej niedzieli w południe – nycz ino półgłówki !, a już w latach 1980 -tych KUL awy księ ŻULEK mgr-ant uczył LUD BOŻY z błędami , których nie widział psycho PAT yczny i spekta [b] K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nam dała Solidarność i wgl.''wyzwolenie'',że mamy podział na bogatych i biednych... kiedys stac było faceta utrzymac żonę i 3 dzieci a teraz? na 1 ciężko sie zdecydowac... ale za to mamy wszystko w sklepach...ale nie ma za co to kupić żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsultant napisał:
Jestem oburzony tematem artykułu, ponieważ pracuję jako konsultant telefoniczny i nie uważam aby był to lekki kawałek chleba, trzeba przez min. 40 godzin tygodniowo cały czas pracować głosem, pracuje się w weekendy święta itd, co uważam w porównaniu do pracy nauczyciela jest bardziej wyczerpujące i narażające głos (dodatków za to żadnych nie mamy). Konsultanci są to osoby wykształcone (sam posiadam skończone 2 kierunki) i uważam że tytuł artykułu jest obraźliwy, określający konsultanta jako pracownika bez ambicji i wykształcenia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo trzeba było myśleć jak się wybierało studia.Ja skończyłem leśnictwo i pracuję w pewnym nadleśnictwie.Mam mieszkanie służbowe i zarabiam sporo ponadto jestem myśliwym i co raz zastrzelę jakiegoś dziczka i koziołka,narobię kiełbas i cały miesiąc mało wydaje na żarcie.Ponadto pędzę bimber w piwnicy taki 50%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż leśna napisał:
Bo trzeba było myśleć jak się wybierało studia.Ja skończyłem leśnictwo i pracuję w pewnym nadleśnictwie.Mam mieszkanie służbowe i zarabiam sporo ponadto jestem myśliwym i co raz zastrzelę jakiegoś dziczka i koziołka,narobię kiełbas i cały miesiąc mało wydaje na żarcie.Ponadto pędzę bimber w piwnicy taki 50%.
Iha ha ha ja skończyłem seminarium,jestem księdzem właśnie zostałem proboszczem.Wychodzi miesięcznie ponad 10 tys. zł. a i podczas spowiedzi można co nieco się dowiedzieć o ludziach,pośmiać się no i najważniejsze codziennie można wypić sobie winko i popatrzeć na zgrabny tyłeczek sprzątaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Mama - nauczyciel mianowany w Liceum Ogólnokształcącym - 3 lata do emerytury jeden etat wraz z wysługą za lata pracy to 3200 netto, 18 godzinne pensum. Mam pracuje na półtora etatu - niecałe 5000 netto. Plus trzynasta pensja raz w roku - myślę , że to całkiem godziwe wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż leśna napisał:
Bo trzeba było myśleć jak się wybierało studia.Ja skończyłem leśnictwo i pracuję w pewnym nadleśnictwie.Mam mieszkanie służbowe i zarabiam sporo ponadto jestem myśliwym i co raz zastrzelę jakiegoś dziczka i koziołka,narobię kiełbas i cały miesiąc mało wydaje na żarcie.Ponadto pędzę bimber w piwnicy taki 50%.
To ty Kaziu napisałeś ten post?A pamiętasz jak my na ambonie litra rozpracowali i nie można bylło zejść z ambony bo nogi się plątały.Kurde Sztucer w tyłek wlazł eh to były czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż leśna napisał:
Bo trzeba było myśleć jak się wybierało studia.Ja skończyłem leśnictwo i pracuję w pewnym nadleśnictwie.Mam mieszkanie służbowe i zarabiam sporo ponadto jestem myśliwym i co raz zastrzelę jakiegoś dziczka i koziołka,narobię kiełbas i cały miesiąc mało wydaje na żarcie.Ponadto pędzę bimber w piwnicy taki 50%.
Kupię dziczyznę i dobry samogon.Po ile sprzedajesz kiełbasę a po ile samogon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurfa a u prywaciarza jest 8 zł za godzinę i jeszcze menda nie zatrudni na stałe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.Antoni napisał:
Iha ha ha ja skończyłem seminarium,jestem księdzem właśnie zostałem proboszczem.Wychodzi miesięcznie ponad 10 tys. zł. a i podczas spowiedzi można co nieco się dowiedzieć o ludziach,pośmiać się no i najważniejsze codziennie można wypić sobie winko i popatrzeć na zgrabny tyłeczek sprzątaczki.
to małą parafię masz i skąpych parafian skoro tylko 10.000zł zarabiasz.Znam proboszczów,którzy 30.000 zł mogą miesięcznie zaoszczędzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty nie powiesz? a ja mam znajpmego co ma nad piałym bar i kupóje piwo w hurtowni za 2 zł a sprzedaje frajerom po 6-7:) hehe on to ma życie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w parafii ksiądz ma taką gospodynię,że jak jedzie na plebanię rowerem w miniówce to aż ślina cieknie na jej widok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsultant napisał:
Jestem oburzony tematem artykułu, ponieważ pracuję jako konsultant telefoniczny i nie uważam aby był to lekki kawałek chleba, trzeba przez min. 40 godzin tygodniowo cały czas pracować głosem, pracuje się w weekendy święta itd, co uważam w porównaniu do pracy nauczyciela jest bardziej wyczerpujące i narażające głos (dodatków za to żadnych nie mamy). Konsultanci są to osoby wykształcone (sam posiadam skończone 2 kierunki) i uważam że tytuł artykułu jest obraźliwy, określający konsultanta jako pracownika bez ambicji i wykształcenia. Pozdrawiam
przecież nikt nie pisze ze to łatwy kawałek chleba ... robota jest przeje....na , tak samo jak praca PH w FMCG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiTAM napisał:
przecież nikt nie pisze ze to łatwy kawałek chleba ... robota jest przeje....na , tak samo jak praca PH w FMCG
Skonczcie pier***ic farmazony katastrofa SMOLEŃSKA jest nie wyjaśniona a wy o pierdołach piszecie.Nasz Prezydent zginął a wy tu jaja sobie robicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce można najwięcej zarobić jak się zapier***i pierwszy milion.... ...reszta to kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na fajkach wychodzi się znacznie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na fajkach wychodzi się znacznie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na fajkach wychodzi się znacznie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...