Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Sprawdź, kto podał nam swoje zarobki

Utworzony przez patyk, 19 września 2009 r. o 12:08
Policjant ogniwa interwencyjnego sekcji prewencji - wykształcenie wyższe (2 kierunki - socjologia i chemia), 5 lat służby, w stopniu starszego sierżanta - jedno z KPP w woj. lubelskim - 2380 na rękę - podstawy ok 1900 zł + wszelkie dodatki - robota w świątek piątek i niedzielę, jak popadnie tak robisz - święta, sylwester, itp. itd. Na rano popołudnie noce, wozisz obszczańców, zasrańców, bijatyki, kradzieże, domówki, zabezpieczenia meczów, i co się jeszcze trafi - cały repertuar. Czy to dużo te 2380?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często w podobnych sondażach, ale tez i luźnych dyskusjach podkreślany jest fakt posiadania wyższego wykształcenia. Niestety, ale niezbyt często wspomniane wykształcenie może być argumentem w dyskusji o rynku pracy i możliwościach sukcesu zawodowego. Jeśli weźmiemy pod uwagę ilość uczelni dosłownie sprzedających dyplomy, nie możemy dziwić się, ze absolwenci owych Alma mater mogą liczyć jedynie na zatrudnienie w handlu detalicznym, czy tez komunikacji miejskiej. Do natury rzeczy należy selekcja w każdej dziedzinie. Ci najlepsi znajda swoja drogę życia, inni zaś musza spojrzeć w oczy prawdzie o konkurencji i współzawodnictwie w drodze do wymarzonej pozycji w społeczeństwie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście w instytucjach finansowych zarabia sie duzo ale to wszystko niestety kosztem klientów , naciaganych na kredyty , oszukiwanych na oprocentowaniu , na wysokich opłatach za prowadzenie konta za szereg wysoko płatnych bzdetów rzekomo niezbednych przy ubieganiu sie o kredyt czy cokolwiek innego w banku - po prost rozbój w biały dzień w świetle prawa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patyk napisał:
Policjant ogniwa interwencyjnego sekcji prewencji - wykształcenie wyższe (2 kierunki - socjologia i chemia), 5 lat służby, w stopniu starszego sierżanta - jedno z KPP w woj. lubelskim - 2380 na rękę - podstawy ok 1900 zł + wszelkie dodatki - robota w świątek piątek i niedzielę, jak popadnie tak robisz - święta, sylwester, itp. itd. Na rano popołudnie noce, wozisz obszczańców, zasrańców, bijatyki, kradzieże, domówki, zabezpieczenia meczów, i co się jeszcze trafi - cały repertuar. Czy to dużo te 2380?
NO TAK TYLKO NIE DODALES + 13 PENSJA ROCZNA + MIESIECZNIE 500 ZA BRAK MIESZKANIA SWOJEGO LUB ZWROT ZA DOJAZDY DO PRACY + MUNDUROWKA CO 2 LATA 2500ZL I 15 LAT I EMERYTURA WIEC PRACUJESZ SWIATEK PIATEK I NIEDZIELE A I ZWOLNIENIA 100% PLATNE I JESZCZE PEWNIE MALO. A Z POLA ILE BIERZESZ ROCZNIE BO WIEKSZOSC POLICJANTOW W LUBLINIE TO ROLNICY Z OKOLICZNYCH WIOSEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie są zarobki biednych lekarzy i pielęgniarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
rzeczywiście w instytucjach finansowych zarabia sie duzo ale to wszystko niestety kosztem klientów , naciaganych na kredyty , oszukiwanych na oprocentowaniu , na wysokich opłatach za prowadzenie konta za szereg wysoko płatnych bzdetów rzekomo niezbednych przy ubieganiu sie o kredyt czy cokolwiek innego w banku - po prost rozbój w biały dzień w świetle prawa??
Użeraj się z bandą bikowców, pospolitych oszustów i tzw dupozawracaczy przez 14 godzin na dobę - odechce ci się takiej pracy - za żadne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle co jesz i byle co gadasz. za brak mieszkania nie 500 a 0k.300 i od marca nie płacą. za dojazdy średnio ok.130zł- ciekawe czy to tak dużo jak musisz zasuwać do miejscowości pobliskiej o 3 w nocy bo cię wzywają albo o 23.00 bo się służba przeciągnęła. mundurówka służy uzupełnieniu braków w mundurach- ma być czysty schludny- robotnik na budowie dostaje ubranie to czemu policjant ma go nie dostać. jak tak super płaca w policji to idź i zobaczysz czym to śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lider S.K.G Międzyrzec Podl 25 lat pracy,firmie 5; za1200 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam te wpisy i wygląda to strasznie.....sam zarabiam 1400 na ręke i przechodze comiesięczną flustrację,jak tylko będzie możliwośc uciekam gdziekolwiek.Ddoam że na identycznym stanowisku w rzeszowie w urzędzie koleżanka bierze 1800....na ręke.Jak ludzie się nie zbuntują to będzie jak jest.Jesli jakiś lubelski "pracodawca" mówi że mu cięzko to kpi i kłamie w żywe oczy.Na zachodzie polski za takie pensje to ludzie parskają śmiechem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Piotek' date='19.09.2009, 14:17:00' post='172014'] NO TAK TYLKO NIE DODALES + 13 PENSJA ROCZNA + MIESIECZNIE 500 ZA BRAK MIESZKANIA SWOJEGO LUB ZWROT ZA DOJAZDY DO PRACY + MUNDUROWKA CO 2 LATA 2500ZL I 15 LAT I EMERYTURA WIEC PRACUJESZ SWIATEK PIATEK I NIEDZIELE A I ZWOLNIENIA 100% PLATNE I JESZCZE PEWNIE MALO. A Z POLA ILE BIERZESZ ROCZNIE BO WIEKSZOSC POLICJANTOW W LUBLINIE TO ROLNICY Z OKOLICZNYCH WIOSEK. [/quot Jak już piszesz o policyjnych rolnikach to raczej nie lublin a raczej KPP nad Wisłą i rubieże wschodnie , pewnie i trochę w Lublinie się też znajdzie osób pochodzących z w/w rejonów Ale osoby te to przeważnie mają dobre posadki bo maja "dobrych przełożonych" a tych zarobki zaczynają się gdzieś od 3700 w górę + wymienione przez ciebie dodatki i wcale nie maja tylu tytułów przed nazwiskiem jak chłopak z prewencji a wręcz przeciwnie , nie maja bardzo często matury , a ich wiedza jest na bardzo niskim poziomie. Co do policjantów z prewencji to za ich dobrze wykonywaną robotę powinni dostawać więcej ale gro tych na górze i tak będzie miała więcej i koło się zamyka , a pan mgr inż z prewencji może będzie miał szczęście i kiedyś awansuje wyżej ale na razie musi być ............. od swego przełożonego. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotek napisał:
NO TAK TYLKO NIE DODALES + 13 PENSJA ROCZNA + MIESIECZNIE 500 ZA BRAK MIESZKANIA SWOJEGO LUB ZWROT ZA DOJAZDY DO PRACY + MUNDUROWKA CO 2 LATA 2500ZL I 15 LAT I EMERYTURA WIEC PRACUJESZ SWIATEK PIATEK I NIEDZIELE A I ZWOLNIENIA 100% PLATNE I JESZCZE PEWNIE MALO. A Z POLA ILE BIERZESZ ROCZNIE BO WIEKSZOSC POLICJANTOW W LUBLINIE TO ROLNICY Z OKOLICZNYCH WIOSEK.
Piotrek-zazdrościsz? To zapisz sie do Policji,ale ty wiesz,że Cię nie przyjmą frustracie i dlatego piszesz bzdety!!! Chciało by się tyle zarabiać nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie zarobki księrzy biskupów itd. a biedni lekarze pielęgniarki? zarabiam 5,5 tys. jazda ciężarówką cał Europa 4 tygodnie pracy tydzień wolnego porozumię się w 5 językach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taka prawda w Lubelskiem zarobki to płaca minimalna 1276 zł brutto,i wymówka;,,Ciesz się ,że masztyle,przecież jest kryzys".Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patyk napisał:
Policjant ogniwa interwencyjnego sekcji prewencji - wykształcenie wyższe (2 kierunki - socjologia i chemia), 5 lat służby, w stopniu starszego sierżanta - jedno z KPP w woj. lubelskim - 2380 na rękę - podstawy ok 1900 zł + wszelkie dodatki - robota w świątek piątek i niedzielę, jak popadnie tak robisz - święta, sylwester, itp. itd. Na rano popołudnie noce, wozisz obszczańców, zasrańców, bijatyki, kradzieże, domówki, zabezpieczenia meczów, i co się jeszcze trafi - cały repertuar. Czy to dużo te 2380?
D U Ż O!!!Jeżeli uważasz,że za mało znajdź lepszą pracę lub załóż własną firmę.Pozdro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sped napisał:
a gdzie zarobki księrzy biskupów itd. a biedni lekarze pielęgniarki? zarabiam 5,5 tys. jazda ciężarówką cał Europa 4 tygodnie pracy tydzień wolnego porozumię się w 5 językach
Widać własnie jak się porozumiewasz... a z napisaniem poprawnie zdania po polsku masz problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o faktycznie zapomniałem o 13. A mundurówka jest co roku a nie co dwa:) Rzeczywiście biorę jeszcze za brak mieszkania 319 złotych, ale jak już ktoś wcześniej wspominał nie płacą już od marca. Podobnie czekam na kaskę za dopłatę do urlopu - niecały 1000. W sumie firma wisi mi już około 3 tys złotych i nic nie zapowiada się żeby szybko wypłacili. Jeszcze mam do odebrania ryczałt za niewyorzystane przejazdy PKP w zeszłym roku:) Około 200 złotych:) Do tego mam jeszcze na utrzymaniu żonę i 2 dzieci w wieku 2 i 4 lat. W policji jest super!!!! Chodzcie wszyscby do niej pracować, to zobaczycie!!!! Mówię wam. Na prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor pisze "... Co najważniejsze, dzięki Wam możemy poznać prawdziwe, a nie statystyczne pensje ...." Hmm, hm ... prawdziwe ? Widać to nawet po dyskusji, na forum. Oczywiście dane statystyczne trzeba : umieć odczytać i rozumieć, umieć przetworzyć i umieć przedstawić w formie wyników i wniosków. Ale do tego to już trzeba mieć trochę wiedzy i pojęcia o statystyce.A jak tego nie staje, to co robić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patyk napisał:
o faktycznie zapomniałem o 13. A mundurówka jest co roku a nie co dwa:) Rzeczywiście biorę jeszcze za brak mieszkania 319 złotych, ale jak już ktoś wcześniej wspominał nie płacą już od marca. Podobnie czekam na kaskę za dopłatę do urlopu - niecały 1000. W sumie firma wisi mi już około 3 tys złotych i nic nie zapowiada się żeby szybko wypłacili. Jeszcze mam do odebrania ryczałt za niewyorzystane przejazdy PKP w zeszłym roku:) Około 200 złotych:) Do tego mam jeszcze na utrzymaniu żonę i 2 dzieci w wieku 2 i 4 lat. W policji jest super!!!! Chodzcie wszyscby do niej pracować, to zobaczycie!!!! Mówię wam. Na prawdę.
Facet skoro Ci tam,źle i za takie pieniądze się marnujesz ,to wykorzystaj te swoje 2 fakultety(bardzo przydatne w Twojej pracy)i weź się do roboty za lepszą kasę. Druga dygresja nie do Ciebie tylko do pracowników policji.Nie wiem jakie szkoły pokończyliście ale jak spisujecie zeznania to masakra.Składałem zeznanie na Zana .Pani sierżant zadawała pytania i spisywała odpowiedzi.Wstyd było to podpisać.Prokurator nieźle się uśmiał ,chyba ,że przyzwyczajony.Pani pisząc w moim imieniu każde zdanie zaczynała od ja.Ja nie wiem kto to zrobił,ja nie wiem kto to był itp.Dodam,że "ja " nie używałem w swoich odpowiedziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że zaczyna się tu przepychanka...Panie policjancie jeśli taka ciężka jest dla Pana ta praca to proszę ja zmienić, ale jeśli już Pan tam jest zatrudniony to prosze nie narzekać bo wcale nie jest tak źle. Słusznie tu ktos zauważył że brakuje nam tu naszych kochanych Pań pielegniarek i połoznych które z takim mozołem za tak marne pieniadze pracują, choć jeśli o strajki są zawsze zwarte i gotowe. Zapomniano też wspomnieć o zarobkach Panów z MPK, to jest dopiero praca w ciągłym stresie i podobnie jak policjanta ciągle niedoceniana i opluwana, a zarobki w tym zakładzie sięgają 1.400-1.700zł. Czy za takie grosiwa chcielibyście się użerać z całym społeczeństwem miasta Lublina, bo co by nie robic zawsze MPK będzie na widelcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIANIA na czarno 20 godzin/tyg. za m-c pracy stała pensja 700zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...