Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pytanie zadane Faucciemu, dlaczego pomimo zniesienia masek, w Teksasie nie ma wzrostu zgonow. Odpowiedz: "nie jestem pewien. Troche jestem pogubiony". Przed Panstwem w telewizorach też występują "eksperci", ktorych rady kosztowaly ludzi utrate pracy, zdrowia i zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno pandemia jest w odwrocie... Pewne info z rządu... Niedzielski ma to ogłosić ale biedaczysko nie wie jak powiedzieć ludziom prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie zadane Faucciemu, dlaczego pomimo zniesienia masek, w Teksasie nie ma wzrostu zgonow. Odpowiedz: "nie jestem pewien. Troche jestem pogubiony". Przed Panstwem w telewizorach też występują "eksperci", ktorych rady kosztowaly ludzi utrate pracy, zdrowia i zycia.
 Tyaa. Sąsiednie Stany mają pojedyncze ogniska korona wirusa, tymczasem Teksas jest nimi upstrzony jak kasza skwarkami. Ale może zachorowalność i spada. W końcu wuszczepialność tam przekroczyła 15 % ludności. Ile wynosi w Polsce? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...