Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie > Co dalej z Tour de Pologne?

Utworzony przez widziałem, 18 września 2008 r. o 08:57
Kolarze zachowali się niepoprawnie. Gdybym ja tak podchodził do swojej pracy, to praktycznie codziennie powinienem bujać się a nie pracować. Bo wiele rzeczy jest nieprzygotowanych, aura nie taka, zły humor szefa itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST OSZUSTWO. KOLARSKA MAFIA ZASZCZUŁA UCZCIWYCH SPORTOWCÓW.WŁAŚNIE OBEJRZAŁEM POWTÓRKI. KOMENTATORZY BYLI JAK PAJACE, BO PAJACÓW ZROBILI Z NICH ROWERZYŚCI NA ''UKRAINACH''. TO WIELKI SKANDAL. ONI SIĘ ZMAWIALI. USTAWIALI WYNIK. PROKURATURA MUSI ZAJĄĆ SIE NIMI. TO PO TO BYŁA TA DEZORGANIZACJA RUCHU W LUBLINIE. PO TO BYLISMY CIERPLIWI. PO TO SKLEPY STRACIŁY KLIENTÓW. AUTOBUSY JEŹDZIŁY INACZEJ?. GDY MIELI JUŻ SWÓJ NIECNY PLAN KOMENTATOR POWIEDZIAŁ. ZWOLNILI PO 2 OKRĄŻENIU BY POMACHAĆ LUBELSKIEJ PUBLICZNOŚCI. POMACHALI. TEN DUPEK W ŻÓŁTEJ KOSZULCE POWINIEN ODPOWIEDZIEĆ ZA ZMUSZENIE HISZPANA DO NIESPORTOWEGO ZACHOWANIA. WSZYSCY TO WIDZIELI. TO BYŁO USTAWIANIE MECZU. SKANDAL I NIE MA SIĘ CO ŁUDZIĆ ŻE WYPROMOWALI LUBLIN. TO BŁAZENADA ZA KTÓRĄ NALEŻY OBCIĄŻYC PROWODYRÓW TEJ SYTUACJI. ILE KOSZTOWAŁY TRANSMISJE. ILE STRACILI SPONSORZY? KONIEC - BRAK MI SŁÓW. T.Sz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...