Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie ze smakiem. Głosuj na najlepsze produkty

Utworzony przez Guest, 27 listopada 2015 r. o 14:40 Powrót do artykułu
njlepszejsze to cymbaliki w galarecie dla prawdziwych cymbałów po zydowsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pirog bilgorajski produkowany przez p. Zofie Wach we Frampolu! Niebo w gebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cydr jest niedobry w dodatku z siarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie można kupić te regionalne potrawy , produkty ? W Lublinie brakuje nawet dobrej orientalnej kuchni i produktów nie mylić z tymi z supermarketu , nawet prawdziwego woka nie kupimy w Lublinie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olej Świąteczny Roztoczański w E. Leclercu przy ul. Zana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten cydr jest wytwarzany w Warszawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Browar Jagiełło. Produkują prawdziwe piwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak musztarda może być glutenowa? Podstawą musztardy jest gorczyca, a nie zboża więc w rzeczy samej jest produktem bezglutenowym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bym zagłosował na pierogi lubelskie, piwa, croissant z toffi i na makowiec :) Też często kupuję produkty z Krasnegostawu, są naprawdę dobre i tanie. Szkoda tylko, że nie można części z tych rzeczy kupić normalnie w całym województwie lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie ma wyrobów mleczarskich z Opola lubelskiego, sa lepsze niż te z Krasnegostawu. Śmietana ma taki sam smak jak 45 lat tremu, ser tłusty - nie ma lepszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma głosowania na stronie tylko w formie sms??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien stać w miejscu turystycznym np stare miasto sklep i restauracja z produktami typowo z naszego województwa jak i regionalne potrawy bo jest wiele osób które niewiedza ze takowe istnieją !!! Głosowanie przez sms to nabijanie kasy mało mające wspólnego z uczciwym wyborem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Browar Jagiełło. Produkują prawdziwe piwo!
A można gdzieś te piwka Jagiełło kupować w innych regionach? W Wawie, na Śląsku? Chętnie bym spróbował. Ostatnio w sklepiku na Ursynowie kupiłem i potem popróbowałem kilka takich piwek lokalnych (np. Pilsweizer Femme Fatale, Konstancin Starodawne) i chyba zostanę fanem takich wyrobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze, że aby produkt wziął udział w konkursie to jego wytwórca musiał za to zapłacić i to wcale nie małą sumkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma kase ten wygra.Jeden producent moze wyslac na siebie nieograniczona ilosc sms-ow.Niewazne czy wyrob dobry,wazne ze producent bogaty.A gazeta zyska dzieki sms-om.Czy o to chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz, na stronie internetowej Browaru Jagiełło, w zakładce: "Gdzie kupić?", znajdziesz adresy sklepów, w których można kupić ich piwo: http://www.browar-jagiello.pl/gdzie-kupic.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chipsy, fast food -y, pizza-e, kebab-y , to czy ktoś chce czy nie, przyszłość...A że niezdrowe ? Pokażcie mi jeden element zdrowy obecnego świata...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chipsy, fast food -y, pizza-e, kebab-y , to czy ktoś chce czy nie, przyszłość...A że niezdrowe ? Pokażcie mi jeden element zdrowy obecnego świata...;-(((
Polak (katolik) nie odżywia się polskimi produktami, bo nie wierzy w uczciwość producenta Polaka (katolika)...!!!Poza tym uważa, że ten produkuje w kiepskich warunkach sanitarnych !!! Sam znałem już śp. pewną starszą damę , która wczesne truskawki na noc podsypywała saletrą , oby szybko złapały kolor ,przykrywała je w tym celu folią ,a rano sprzedawała młodym matkom dla dzieci jako ekologiczne !!! Ale co istotne sama,  ich nie jadła, bo miała świadomość ich szkodliwości...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie brak na liście doskonałych serów z Radzynia Podlaskiego. przecież Spomlek od wielu lat słynie ze swych produktów, zaczynając od Radamera, przez salami i goudę spod znaku Serenady, na długo dojrzewających serach kończąc. spośród produktów, na które można głosować mój głos idzie na wędliny z Wisznic. głównie dlatego, że ich skład to mięso i sól peklowa, a nie połowa tablicy Mendelejewa jak u innych producentów. od ok. pół roku nie kupuję innych wędlin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem perła jest wyrobem regionalnym. W momencie gdy został kupiony przez koncern zagraniczny stracił możliwość mówienia o sobie jako o browarze regionalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...