Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Afera podwójnych planów - c.d. Prawdy szuka biegła

Utworzony przez Ja, 20 maja 2008 r. o 09:15
Najwięcej wie pani M. tylko nie powie bo było by drugie pytanie za ile. Podobnie było na Zana z E.Leclerc i sprawa ucichła 10 lat temu i jeszcze kilka spraw lokalizacyjnych w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Najwięcej wie pani M. tylko nie powie bo było by drugie pytanie za ile. Podobnie było na Zana z E.Leclerc i sprawa ucichła 10 lat temu i jeszcze kilka spraw lokalizacyjnych w mieście.
Ja to znam i mam dowody na ich przekręty. Problem w tym że oni są powiązani mocno i mają wszędzie macki. Załatwiają wszystko są bezkarni. Nie ma do kogo się zwrócić. Kasą wielką dzielą się i wzajemnie chronią zresztą wszyscy biorą a jak nie to wynocha. Najwięcej chronią ci z immunitetami i jest po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...