Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Al. Witosa: Będą ukarani za błoto na jezdni?

Utworzony przez klika, 10 października 2008 r. o 09:47
NARESZCIE!!! Mam nadzieję, że w końcu zniknie ta breja. Przecież to poważne zagrożenie w ruchu drogowym. Jeszcze jak popada albo wystarczy mgła i mamy istne lodowisko. Nie było tam jeszcze wypadku? Powinni dać taki mandat za stwarzanie zagrożenie, żeby inni ze szczotką do zębów czyścili koła przed wyjazdem z placu budowy na drogę publiczną!!! Chociaż wątpię w to - przecież to Polska właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj wylądowałem na pasie zieleni przy jeżdzie 40km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porządnej firmie budowlanej na zachodzie koła ciężarówki wyjeżdżające z placu budowy są myte na specjalnej macie widziałem to w Londynie tam coś takiego nie miało by miejsca. A u nas takich standardów nie ma. Samochody jeżdżące po takiej drodze przy placu budowy nie dość że są uje***e, że nadają się do myjni a po drugie nagłe hamowanie na takiej nawierzchni to naprawdę duża sztuka utrzymać się na jezdni. niech ich ukarzą mandatem ale nie za 500 zł bo chyba tyle może dać max policja ale nich to zrobi Inspekcja Transportu Drogowego i dla każdej ciężarówki wyjeżdżającej z tamtą po 5 tys. dla każdej. ZARAZ BY SIĘ POJAWIŁA MATA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jakby ktoś zainteresował się tym co się dzieje przy budowach na Dziewanny i Różanej - syf na całej ulicy Dziewanny, na samochodach warstwa taka jakby błoto z nieba przez tydzień padało... Ciężarówki jak wyjeżdżają z budowy całe taplają się w mazi - nikt nie czyści ani drogi, ani ich kół na wyjeździe: przez ulice to trzeba przepływać po mazi błotnej. Ot nowe osiedle w środku starego postanowili wybudować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...