Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Auto potrąciło kobietę z dzieckiem

Utworzony przez Aleja Unii...a nie ulica, 5 czerwca 2008 r. o 10:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNE POTRĄCENIE NA UL. UNII LUBELSKIEJ, NIE MÓWIE,ŻE JEJ JAKOŚC I STAN TECHNICZNY TO HAŃBA ALE BRAK KŁADEK DLA PIESZYCH BY NIE BYŁO OKOLIZJI Z AUTAMI TO KPINA!!!NASI WPSANIALI WŁODAŻE Z MIASTA JAK ZWYKLE OLEWAJĄ TEMAT, CIEKAWYM ILE JESZCZE OSÓB ZAKOŃCZY ŻYCIE POD KOŁAMI NA UNII LUBELSKIEJ, SOLIDARNOŚCI, NADBYSTRZYCKEIJ ,BY GŁĄBY Z RATUSZA I WŁADZ WOJEWÓDZKICH ZAJĘŁY SIE POPRAWĄ ŻYCIA PIESZYCH...JESTEM KIEROWCĄ ALE TEŻ CZĘSTO PRZECHODZĘ PRZEZ RUCHLIWE ARTERIE MIASTA I GDYBY NIE MOJA TRZEŹWOŚC UMYSŁU I REAKCJA DAWNO BYM ZOSTAŁ ROZJECHANY!!!KĄŁDKI I FOTORADARY PRZED PRZEJSCIAMI TO JEST POTRZBNE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R55555 napisał:
KOLEJNE POTRĄCENIE NA UL. UNII LUBELSKIEJ, NIE MÓWIE,ŻE JEJ JAKOŚC I STAN TECHNICZNY TO HAŃBA ALE BRAK KŁADEK DLA PIESZYCH BY NIE BYŁO OKOLIZJI Z AUTAMI TO KPINA!!!NASI WPSANIALI WŁODAŻE Z MIASTA JAK ZWYKLE OLEWAJĄ TEMAT, CIEKAWYM ILE JESZCZE OSÓB ZAKOŃCZY ŻYCIE POD KOŁAMI NA UNII LUBELSKIEJ, SOLIDARNOŚCI, NADBYSTRZYCKEIJ ,BY GŁĄBY Z RATUSZA I WŁADZ WOJEWÓDZKICH ZAJĘŁY SIE POPRAWĄ ŻYCIA PIESZYCH...JESTEM KIEROWCĄ ALE TEŻ CZĘSTO PRZECHODZĘ PRZEZ RUCHLIWE ARTERIE MIASTA I GDYBY NIE MOJA TRZEŹWOŚC UMYSŁU I REAKCJA DAWNO BYM ZOSTAŁ ROZJECHANY!!!KĄŁDKI I FOTORADARY PRZED PRZEJSCIAMI TO JEST POTRZBNE!!
Wszystko super, np na Nadbystrzyckiej gdzie wiekszosc ofiar to osoby starsze, wybudowanie kladki nic nie da, juz widze jak jakas babcia z wozkiem czy o kuli dyma po schodach na gore i w dol (no moze w dol szybciej) jedyne co mozna wybudowac to tunel ale to chyab juz przekracza inteligencje naszych miejskich inzynierow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...