Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Chcą zbudować przetwórnię odpadów 90 metrów od bloków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2019 r. o 11:02 Powrót do artykułu
będziecie tam mieli warszawskie klimaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak na Górkach Czechowskich . Będzie osiedle . park i przetwórnia odpadów jako miejsca pracy dla zamiejscowych z wiosek którzy sprzedadzą schedy by osiedlić się w bloku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy z tego bloku nie wydobywają się zapachy dużo bardziej uciążliwe niż z takiej dajmy na to przetwórni odpadów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na temat sądzą deweloperzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płatne pachołki z pisu już hejtują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płatne pachołki z pisu już hejtują.
 Od kiedy to stwierdzanie faktów i pisanie prawdy jest hejtem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam z poważaniem sam jesteś wyrzutkiem nic nie wiesz o ludziach, którzy tu mieszkaja tak jak na innych osiedlach są ludzie , którzy uczciwie pracują i nie wyciągają ręki po nic ale są i tacy którzy żyją lekko tylko, że tutaj wszystko inaczej widać bo taka okolica a na osiedlach chowają się po kątach między blokami. Ty pisząc takie komentarze krzywdzisz innych nie zastanawiając się, że powtarzasz opinie nie mając zielonego pojęcia o czym piszesz. Co do przetwórni proponuję aby ten kto będzie podejmował decyzję niech weźmie pod uwagę okolice swojego mieszkania i zobaczy jak to jest bo tu i tak czasami mieszkańcy nie mogą otworzyć okien bo zalatuje smród z Kom-Eko. A ty następnym razem zastanów się co piszesz i co takie pisanie powoduje myślę, że jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem nie myśląc o konsekwencjach poto mamy mózgzeby go używać  Pozdrawiam.
 Czasem warto poczytać, co pisze zuczkowo-deweloperska agencja PR, bo w ten sposób ujawnia się nam to, co sam zuczek myśli o "plebsie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnioskuję by ten zakład postawić przy Ratuszu, w miejscu Arkad przy Lubartowskiej.
 Konkurs, kogo najbardziej zminusiekuje sPÓłdzielnia "Dewelo-Tęcza" wygrywa powyższy komentarz! Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na temat sądzą deweloperzy?
 Chyba podpiszą zgodę. Sprzedaż apartamętów stoi w całym mieście, czyli nikt z Loży nie będzie budować w tamtych okolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnioskuję by ten zakład postawić przy Ratuszu, w miejscu Arkad przy Lubartowskiej.
Konkurs, kogo najbardziej zminusiekuje sPÓłdzielnia "Dewelo-Tęcza" wygrywa powyższy komentarz! Gratulacje!
 Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam z poważaniem sam jesteś wyrzutkiem nic nie wiesz o ludziach, którzy tu mieszkaja tak jak na innych osiedlach są ludzie , którzy uczciwie pracują i nie wyciągają ręki po nic ale są i tacy którzy żyją lekko tylko, że tutaj wszystko inaczej widać bo taka okolica a na osiedlach chowają się po kątach między blokami. Ty pisząc takie komentarze krzywdzisz innych nie zastanawiając się, że powtarzasz opinie nie mając zielonego pojęcia o czym piszesz. Co do przetwórni proponuję aby ten kto będzie podejmował decyzję niech weźmie pod uwagę okolice swojego mieszkania i zobaczy jak to jest bo tu i tak czasami mieszkańcy nie mogą otworzyć okien bo zalatuje smród z Kom-Eko. A ty następnym razem zastanów się co piszesz i co takie pisanie powoduje myślę, że jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem nie myśląc o konsekwencjach poto mamy mózgzeby go używać  Pozdrawiam.
Czasem warto poczytać, co pisze zuczkowo-deweloperska agencja PR, bo w ten sposób ujawnia się nam to, co sam zuczek myśli o "plebsie".
 Żuk już wielokrotnie pokazał, że zwykłych mieszkańców ma głęboko w nosie (oczywiście inne słowo byłoby tu właściwsze, ale na tym forum nie wolno używać wulgaryzmów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczytem szczytów jest ten smród jaki czuć na obwodnicy z sortowni śmieci na Metalurgicznej. Kolejnym faktem nie liczenia się z mieszkańcami jest ciągłe fundowanie im jak nie spalarni odpadów to przetwórni odpadów. A czym to się do diaska różni? Jedno i drugie powinno być poza miastem, a nie prawie pod oknami mieszkańców. Co to za odpady? Skąd będą przywożone? Kto będzie sprawdzał, czy nie ma tam odpadów niebezpiecznych? Na papierze to zawsze wszystko wygląda pięknie, bo papier wszystko zniesie. Lublin to ma być miejsce odbioru odpadów z Polski i ze świata????? Szczerze współczuję mieszkańcom nie tylko Grygowej, ale całej dzielnicy najbliżej się tego przyszłego świństwa znajdującej.
 Co zrobić - zuniowi zamarzyło się zrobić z Koziego Grodu Dhakę Europy i tą wizję konsekwentnie realizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chińczycy przestali przyjmować odpady z Ameryki i UE - tę niszę POwinien wykorzystać Kozi Gród, aspirując do miana europejskiej stolicy śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że zakłady będzie można ludziom budować pod nosem to dzięki ustawie którą uchwalił PiS czyli jak za PRLu. I nie będę miała pretensji do prezydenta miasta bo on ma niewiele tu do powiedzenia. Zapomnieliście kto jest marszałkiem województwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty będzie blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestor się powinien raczej obawiać jak sąsiedztwo bloków socjalnych z grygowej będzie oddziaływać na zakład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hala od lat stoi w odległości 20 m (dwudziestu metrów) od pierwszego budynku socjalnego (bo nie jest to blok) . Wg inwestora 90 m to w rzeczywistości 20m. I jak mawiał Jan Kobuszewski - " nie bądź Pan głąb, praw fizyki Pan nie zmienisz". Wzorzec metra nie zmienił się od 1983 roku a u Inwestora urósł do 4,5m. Pytanie - głąb czy oszust ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można hamować rozwoju Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zun", "zuniowi", "zunia" ... ale te trole pisowskie co tu przesiadują od rana do wieczora są żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie kasa to hala będzie pod samym blokiem, a mieszkańców jak zawsze wszyscy mają w d......, bo przecież kasa jest ponad wszystko, ponad ludzi, zabytki, zwierzęta, lasy, rzeki i wszystko inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...