Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Duża wyprzedaż w Lidlu przed remontem. "Wzięłam 10 arbuzów" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2019 r. o 15:08 Powrót do artykułu
Akurat emeryci mają dużo czasu to sobie poradzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziwni ludzie. Przecież teraz, dzięki Dobrej Zmianie, wszystko jest tanie jak barszcz, płace kosmicznie wysokie i ogólnie wszystkiego w bród. Niesamowite zjawisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden arbuz w jedną rękę.. drugi arbuz w drugą rękę.. a trzeci na.. :) ale żeby 10 !!??!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 arbuzów wzieła ale w autobusie to dupa za ciężka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziął 10 arbuzów, czyli razem było ich 11.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryan Kowalsky też był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziwni ludzie. Przecież teraz, dzięki Dobrej Zmianie, wszystko jest tanie jak barszcz, płace kosmicznie wysokie i ogólnie wszystkiego w bród. Niesamowite zjawisko.
 Pos@@@@@y się wszyscy po wyborach od tych niskich cen !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez tam bylam, kupilam 300 jajek i 40 opakowań kostek rosolowych. Mąż kupil 75 paczek chipsow i 12 zgrzewek coli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesada . Ci ludzie się na wojnę szykują? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez tam bylam, kupilam 300 jajek i 40 opakowań kostek rosolowych. Mąż kupil 75 paczek chipsow i 12 zgrzewek coli
 Na słabo. Ja kupiłam 700 opakowań proszku do prania, 2,5 tony cukru i 1500 litrów wody źródlanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja bylem, wykupilem wszystkie durexy, 25 tys szt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za remont? Otworzyli raptem kilka lat temu i już remontują... chyba że będą powiększać... bo spory ruch jest zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojna będzie,inaczej tych wzmożonych zakupów nie da się wytłmaczyć. Pytanie tylko brzmi kto na nas napadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Polska właśnie, jedynej słusznej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrałem wszystkie gazetki z promocjami i torebki do pakowania pieczywa. Nikt mnie nie przebije !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za Janusze :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było wziąć 20 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROBAKI 25% taniej a by na kolanach biegali aby tylko innym ludziom nie udało się kupić XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Trzeba było przyjść rano, a ja dowiedziałem się od sąsiada o promocji zbyt późno. Szkoda – mówi. (Szma*iarz j*bany zrobił to specjalnie s**rwysyn złodziej somsiad)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
400 m2 podwieszanego sufitu, 600 m2 blachodachówki, kostka brukowa z parkingu 2 500 m2, 4 km sprawnej instalacji elektrycznej. Kto rano wstaje ten ma dlugi dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...