Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Duża wyprzedaż w Lidlu przed remontem. "Wzięłam 10 arbuzów" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2019 r. o 15:08 Powrót do artykułu
Dowiedzieli sie ze ponownie platforma moze dojsc do wladzy to sie rzucili na wszystko bo pozniej to nawet na arbuzy nie bedzie nas stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzięłam 10 arbuzów i po***.... iłam na przystanek, ledwo doszłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiłem 4 worki ziemi kwiatowej i 12 opakowań waty higienicznej, wszystko o 10% taniej. Uwielbiam zakupy w LIDL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidl to banda manipulantów - no może nieco mniejsza niż ta w Biedronce . Zobaczcie na te ich promocje , maja trwać 4 dni a promocyjnych towarów już po dziesięciu minutach po otwarciu nie ma. Tyle że polski klient to naiwniak , kupi dziesięć arbuzów i skacze z radości pod niebiosa - ludzie nie poniżajcie się , gdybyście zachowali godność to byście na zaś płacili mniej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupilem 8 arbuzow bo tyle zostalo i zeżarlem na miejscu zeby niepotrzebnie nie nosic ,a zaplacilem za same skóry to i taniej wyszlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 10 arbuzach to i konar płonie pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzięłam 10 arbuzów i po***.... iłam na przystanek, ledwo doszłam
 widziałem cię rano, teraz wiem skąd ten potężny biust w autobusie, włożyłas tam te 2 największe arbuzy, aż kierowca nie mógł skupić się na jeździe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno nawet Madziarzy wykupywali dziś arbuzy w lidlu i sprzedawali z 10 x przebitką pod Miszkolcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nausmieszniejsza jest karta rabatowa ktora rozdawali. 5% na czas remontu w Lidlu na sokidarnosci. Zastanawiam sie czy isc tam na zakupy z koncertowej z buta na pol dniowa wycieczke czy pojechac samochodem i postac w korkach na solidarnosci. Mimo wszystko samochodem zaoszczedzilbym z godzinke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja bylem, wykupilem wszystkie durexy, 25 tys szt.
 I dla mnie juz nie wystarczyło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zsstanawia mnie caly czas po co 10 arbuzow  Toż sraczka gwarantowana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziwni ludzie. Przecież teraz, dzięki Dobrej Zmianie, wszystko jest tanie jak barszcz, płace kosmicznie wysokie i ogólnie wszystkiego w bród. Niesamowite zjawisko.
 Trafna ironia . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziwni ludzie. Przecież teraz, dzięki Dobrej Zmianie, wszystko jest tanie jak barszcz, płace kosmicznie wysokie i ogólnie wszystkiego w bród. Niesamowite zjawisko.
 Dzięki dobrej zmianie za zakupy dla 4-osobowej rodziny płacę jakieś 100 zł więcej w skali miesiąca, ale zarabiam o jakieś 1200-1500 zł (zależy od premii) miesięcznie wiecej. Do tego nie wliczam dwóch (od lipca) pińcetplusów. Także tak - czuję dobrą zmianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wzięłam 10 arbuzów" *** "Stoperan" w promocji trzeba było jeszcze wyszukać. I coś na uspokojenie . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki dobrej zmianie zarabiam 1700 zł a nie 1300 i kupiłem 20 arbuzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...