Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Dzień bez samochodu, przejazd MPK za darmo

Utworzony przez Szu, 22 września 2008 r. o 08:37
To dziwna sprawa, że MPK nie okrada dziś swoich pasażerów. Może nowego prezesa szukają, albo staergo wywalili. Jestem pewiem, że sobie odbiją - tylko ciekawe jak? Może ogłosić konkurs???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak nie zostawię samochodu w domu - jazda z MPK to wątpliwa przyjemność. Punktualność to nie jest dla nich najważniejsza cecha, a w takie dni jak dziś, kiedy pada, nie zamierzam stać na przystanku i czekać, czy może dziś autobus przyjedzie. Zdarzyło mi się czekać na przystanku 40 minut (niemal w centrum Lublina) i w tym czasie nie przyjechał ŻADEN autobus... Może dlatego, że też padało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i zostawilem samochod wsiadlem w mpk numeros 24 i co nie wiem czy to pech ale autobus sie zepsul w drodze do pracy nie wiem czy to tylko takie zrzadzenie losu ale za kierownica byla kobieta .. dzien bez samochodu dzisiaj byl pechowym dniem z MPK :[ nie polecam MPK =)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...