Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Fiat wpadł na wysepkę dla pieszych

Utworzony przez Czytelnik, 18 września 2007 r. o 11:56
po co pędził?Jakby jechał dozwoloną prędkoscią to nie byłoby wypadku.Dodatkowo fiat tipo pewnie był już pełnoletni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzialam ten wypadek wygladalo to okropnie, akurat przejezdzalam kilka minut pozniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochodem prawdopodobnie kierował 37-letni Piotr S. Wynika to z ułożenia jego ciała w aucie. Ciekawi mnie to, jak "redaktorzy" potrafią stwierdzić-po ułożeniu ciała w aucie-kto kierował samochodem i ile miał lat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KMO, chyba KMP- Komenda Miejska Policji. Ten pierwszy skrot odnosi sie do milicji Obywatelskiej oj Panie redaktorze chyba sie epoki pomylily !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak własnie się ustala kto kierowal jeśli siła uderzenia wyrzuca ciało z auta a ranni nie sa jeszcze wstanie odpowiadac na pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie to ten wypadek jest owiany tajemnicą.Auto leżące na dachu wyglądało raczej na citroena xarę.Skoro wypadek miał miejsce ok 22,to dlaczego jeszcze o godzinie 1,30 droga była zamknięta a ciało było we wraku i dlaczego skoro działo się to wszystko w poniedziałek piszecie o tym w piątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka, ze według mnie to nie piotr kierowal. nie siadł by tez po piwie w samochod, tym samochodem jechal 1 raz! moze byc tez tak, ze ktos zakamuflował to kto kierował???????? ale kto??? wiem......ale nie bede oskarżac/// policja wyjasni wszystko///teraz mozemy osadzac kazdego, stało sie i tyle....wszystko to tylko moje przypuszczenia. czlowiek nie zyje, drugi w szpitalu.....tragadia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...