Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Genowefa Tokarska wojewo

Utworzony przez rob, 29 listopada 2007 r. o 00:30
o boze co sie dzieje wojt zostaje 3wojewoda to sie jej ego znacznie podniesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIENIA, a skąd ONI Cię wytrzasneli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam gienke i uwarzam, ze równa z niej babka, w Biszczy z takim wójtem maja super. Mam tylko do niej jeden żal... Żałuje ze jest z PSLu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żle się dzieje jak mając takie kadry PSL wystawia takiegi słabego i palikot będzie rządził - porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to uciecha dla podkańskiego który okazuje się dalej rządzi, kompromitacja PSL-u bo mąż ginki jest szefem powiatowym w biłgoraju żdzichowego piasta ha,ha,,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIOCHA WCHODZI DO MIASTA JA CIE KRĘCE ALE DNO!!! TO JUŻ ZDROJKOWSKI JEST LEPSZY CHOC TO PiSIOR...AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.roztocze.net/newsroom.php/10924...i_Hasana?.htmlW świeżo otwartym gminnym Punkcie Informacji Europejskiej, przyjmuje pan ze srebrnymi zębami. Nazwiska nie poda, bo nie jest upoważniony.- Ja tam nic nie wiem o Europie - uprzedza. - Jestem od działalnościgospodarczej i alkoholi. Kazali usiąść, to siedzę. I tak nikt tu niezagląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałam (po ogłoszeniu wyników wyborów), że Lublin i Lubelszczyzna to wiocha. A teraz, że wiocha wchodzi do Lublina. To jak to jest z tym Lublinem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie województwo taki wojewoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...