Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Kierowcy szaleją pod szkołami (zdjęcia z fotoradaru)

Utworzony przez ie333s44, 5 września 2008 r. o 12:15
I CI LUDZIE KWALIFIKUJĄ SIE DO ODEBRANIA PRAWA JAZDY...BYŁOBY TO DOTKLIWSZE NIŻ MANDAT I FOTKA WYSŁANE ZA MIESIĄC,POTEM BO TO PEWNIE KRĘTACZE,BĘDZIE CUDOWNIE,BO POLAK TO TAKI TYP,ŻE NAWET JAK MA CZARNE NA BIAŁYM,ŻE POPĘŁNIŁ WYKORCZENIE BEDZIE KRĘCIŁ,KOMBINOWAŁ A TAK DOTKLIWA KARA I UTRATA UPRAWNIEŃ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwracam uwagę na dwupasmówkę Krańcową, przejście dla pieszych z osiedla Maki do szkoły podst. 32 - nie chcę krakać ale tam kiedyś zginie dziecko, samochody nawet nie zwalniają przed przejściem, prują ile sił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na dwóch pierwszych zdjęciach nie ejst czasami ten sam samochód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Czy na dwóch pierwszych zdjęciach nie ejst czasami ten sam samochód?
JEST i to jedzie z dokładnie tą samą prędkością... A podobno są to dwie różne foty różnych samochodów... Ale co to dla naszych kochanych piszących... Bo dziennikarzami to ich nazwać nie można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takijeden napisał:
JEST i to jedzie z dokładnie tą samą prędkością... A podobno są to dwie różne foty różnych samochodów... Ale co to dla naszych kochanych piszących... Bo dziennikarzami to ich nazwać nie można...
jak 114 i 118 to tyle samo to idz do zerówki to samo to jest tylko miejsce, wystarczy spojdzieć jak wygladają kierowcy jesli się nie rozpoznaje marek aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dla kogoś Honda Accord i VW Passat to ten samo samochód to czego 114 ma nie być równe 118 ;P GRATULUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOŚ TU KŁAMIE. JAK CHCIAŁEM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY TEŻ MI ZROBILI ZDJĘCIE TO USŁYSZAŁEM, ŻE ZA JAKIEŚ DWA TRZY TYGODNIE WYWOŁAJĄ I DOPIERO WTEDY BĘDĄ WIEDZIEĆ. TERAZ OKAZUJĘ SIĘ, ŻE TE ZDJĘCIA SĄ W DZIENNIKU. KTOŚ ZE MNIE ROBI WARIATA ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto płaci mandat? Właściciel pojazdu czy kierowca? Ja jeżdze autem niezarejestrowanym na siebie a właściciel auta nie ma wogóle prawa jazdy. Z tych zdjęć nie za bardzo można dojść kto prowadzi, wystraczy mieć okulary przeciwsłoneczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...