Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Martwy noworodek przy klatce schodowej

Utworzony przez epoka 21, 29 stycznia 2008 r. o 12:04
Mamo dlaczego to zrobiłaś? Przecież tak bardzo chciałem żyć! Mamo, dlaczego mnie zabiłaś? Czy naprawdę w twoim życiu nie znaczyłem nic? Teraz wiem, że mnie nie kochałaś, A tak bardzo chciałem matkę mieć. O ty, co życie mi zabrałaś, Za pieniądze kupiłaś moją śmierć. Dlaczego dobry Bóg cię nie powstrzymał? Dlaczego ojciec mój opuścił cię? Czy to naprawdę była miłość, Czy kolejny, zwykły w twoim życiu dzień? Dlaczego ten świat jest taki zły? Tyle matek zabija dzieci swe. Miłości brakuje ciągle w nim, Codziennie niewinna płynie krew! Mamo, dlaczego dzisiaj płaczesz? Twoje łzy już nie zmienią nic. Ja wiem, że mogło być inaczej, Lecz ty nie chciałaś wtedy mnie. Boże w dobroci nieskończony, Ty odpuszczasz każdy grzech, Klękam przed Twoim świętym tronem I proszę, byś przebaczył jej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Ustronia tylko na ulicy Kustronia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.izabela-luczkowska.reaktywni.pl/img/zdjecia/z36m.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTO JESZCZE JEDEN PRZYKłAD ZAKAZU PRZERYWANIA CIążY.CZY DO TALIBóW KATOLICKICH TO DOCIERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
OTO JESZCZE JEDEN PRZYKłAD ZAKAZU PRZERYWANIA CIążY.CZY DO TALIBóW KATOLICKICH TO DOCIERA.
Zastanawiasz się kolego/koleżanko nad tym co piszesz? Naprawdę uważasz że lepiej zabić dziecko przed urodzeniem niż po? Dla mnie nie ma różnicy i to morderstwo i to. I oba przypadki są naganne i nieludzkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...