Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Obrońcy zwierząt przypilnują kary dla oprawców szczeniaka

Utworzony przez Metalophil, 10 lipca 2008 r. o 19:12
CZYTAM O TYM PIESKU JUŻ NIE RAZ ŁZY SAME Z OCZU LECĄ!!! JAK MOŻNA BYĆ TAKIM ZWYRODNIALCEM???!!! TEN PIESEK CIERPIAŁ NIEWYOBRAŻALNE MĘKI,MAŁY SZCZENIAK,KTÓRY CHCIAŁ TYLKO SIĘ BAWIĆ. DOBRZE,ŻE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI BĘDZIE DOMAGAĆ SIĘ WYSOKIEJ KARY!!! DLA TAKICH ZWYRODNIALCÓW TO TYLKO KULA W ŁEB,BO TO NIE LUDZIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewela19192 napisał:
CZYTAM O TYM PIESKU JUŻ NIE RAZ ŁZY SAME Z OCZU LECĄ!!! JAK MOŻNA BYĆ TAKIM ZWYRODNIALCEM???!!! TEN PIESEK CIERPIAŁ NIEWYOBRAŻALNE MĘKI,MAŁY SZCZENIAK,KTÓRY CHCIAŁ TYLKO SIĘ BAWIĆ. DOBRZE,ŻE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI BĘDZIE DOMAGAĆ SIĘ WYSOKIEJ KARY!!! DLA TAKICH ZWYRODNIALCÓW TO TYLKO KULA W ŁEB,BO TO NIE LUDZIE...
Polska czeka na ludzki i sprawiedliwy wyrok Sądu dla nieletnich, - w sprawie 3-ch, pozbawionych ludzkich uczuć zwyrodnialców i przestępców z Lublina - Motycza , którzy mają na swoich rękach zbrodniczą krew małego bezbronnego szczeniaczka. Pozdrowienia dla ludzi o dobrym sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewela19192 napisał:
CZYTAM O TYM PIESKU JUŻ NIE RAZ ŁZY SAME Z OCZU LECĄ!!! JAK MOŻNA BYĆ TAKIM ZWYRODNIALCEM???!!! TEN PIESEK CIERPIAŁ NIEWYOBRAŻALNE MĘKI,MAŁY SZCZENIAK,KTÓRY CHCIAŁ TYLKO SIĘ BAWIĆ. DOBRZE,ŻE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI BĘDZIE DOMAGAĆ SIĘ WYSOKIEJ KARY!!! DLA TAKICH ZWYRODNIALCÓW TO TYLKO KULA W ŁEB,BO TO NIE LUDZIE...
Polska czeka na ludzki i sprawiedliwy wyrok Sądu dla nieletnich, - w sprawie 3-ch, pozbawionych ludzkich uczuć zwyrodnialców i przestępców z Lublina - Motycza , którzy mają na swoich rękach zbrodniczą krew małego bezbronnego szczeniaczka. Pozdrowienia dla ludzi o dobrym sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro odbędzie się pierwsza -niejawna z uwagi na wiek sprawców - rozprawa 3 chłopaków, którzy w czercu, w okolicach Motycza spalili szczeniaka. Sprawa wywołała wielkie oburzenie. Wraz z grupą osób, którzy chcą domagac się dla tych chłopaków kary postanowilismy być w sądzie, czy też raczej pod nim, aby dać do zrozumienia sądowi, iż ten czyn powinien zostac ukarany, a nie umorzony. W związku z tym, chciałabym zaprosić każdego kto jutro tj. 13 sierpnia o godz. 10 ma czas i mozliwość, o przybycie pod Sąd Rodzinny i Nieletnich na ul. Wallenroda (za budynkami ZUS na ul. Zana). Rozprawa ma rozpocząć się o godz. 10. w sali 207. Pozdrawiam Państwa serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM łZY W OCZACH MYśLąC O TEJ TRAGEDII. LUDZIE POWINNI WYDAć SAMOSąD I UKARAć ICH STOSOWNIE DO ICH CZYNU. GDYBYM SPOTKAłA KTóRGOś Z NICH NA SWEJ DRODZE ,NIEMIAłABYM żADNEJ LITOśCI . POZDRAWIAM WSZYSTKICH KOCHAJąCYCH ZWIERZąTKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Jutro odbędzie się pierwsza -niejawna z uwagi na wiek sprawców - rozprawa 3 chłopaków, którzy w czercu, w okolicach Motycza spalili szczeniaka. Sprawa wywołała wielkie oburzenie. Wraz z grupą osób, którzy chcą domagac się dla tych chłopaków kary postanowilismy być w sądzie, czy też raczej pod nim, aby dać do zrozumienia sądowi, iż ten czyn powinien zostac ukarany, a nie umorzony. W związku z tym, chciałabym zaprosić każdego kto jutro tj. 13 sierpnia o godz. 10 ma czas i mozliwość, o przybycie pod Sąd Rodzinny i Nieletnich na ul. Wallenroda (za budynkami ZUS na ul. Zana). Rozprawa ma rozpocząć się o godz. 10. w sali 207. Pozdrawiam Państwa serdecznie
Witam jak dobrze ze piszesz na forum o tej rozprawie, jestem ciekawa jak sie potoczyla, kiedy dowiedzialam sie o tej tragedii nie moglam dojsc do siebie i strasznie to przezylam, napisalam nawet listy do premiera i ministra sprawiedliwosci cwiakalskiego, ze w ten sposo otwiera sie w polsce droge przestepcom, ze nie ma kary i tak byc nie moze. prosze o informacje jakiekolwiek na ten tamat. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julka napisał:
Witam jak dobrze ze piszesz na forum o tej rozprawie, jestem ciekawa jak sie potoczyla, kiedy dowiedzialam sie o tej tragedii nie moglam dojsc do siebie i strasznie to przezylam, napisalam nawet listy do premiera i ministra sprawiedliwosci cwiakalskiego, ze w ten sposo otwiera sie w polsce droge przestepcom, ze nie ma kary i tak byc nie moze. prosze o informacje jakiekolwiek na ten tamat. pozdrawiam
Witaj .Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz na forum. Jeśli chcesz się przyłączyć do osób ,które walczą z tymi Bestiami i nie odpuszczą im tego ,co zrobiły-to podaję adres maila tkj@poczta.onet.eu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishimulaha napisał:
Polska to dziwny kraj! Nad szczeniakiem płaczą! A tyle głodnych dzieci umiera! Nawet w Polsce! I to się nazywa humanitaryzm!?!?!?Czyżby zwierzaki były ważniejsze od ludzi?!?!?!
Tak Polska ,to dziwny kraj-bo w innym kraju takie Bestie nie byłyby na wolności... Tak sobie myślę, czy Ty w ogóle wiesz ,o co tak naprawdę chodzi? Bo jeśli tak jest i sposób ,w jaki to niewinne stworzenie zostało zamordowane ,nie robi na Tobie najmniejszego wrażenia ,to znaczy ,że jesteś jedną z tych Bestii ,z którymi walczymy.Cyt,,nad szczeniakiem płaczą ! A tyle głodnych dzieci umiera! Nawet w Polsce ! I to się nazywa humanitaryzm!?!?!?. Widzisz, cyt,,Jakże uroczą istotą jest człowiek ,jeśli jest człowiekiem." Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt-ten nie jest CZŁOWIEKIEM. Dlatego próbujemy z takimi BESTIAMI walczyć. Skoro TY jesteś obojętna (ny) na cierpienie zwierząt ,to nie udawaj takiej troskliwej w stosunku do głodujących dzieci. Zastanawiałam się, co mają wspólnego głodujące dzieci ,do zamordowanego w bestialski sposób (spalonego żywcem) szczeniaka? OTÓŻ mają--W JEDNYM I DRUGIM PRZYPADKU WINNY JEST CZŁOWIEK...Cyt;,,Czyżby zwierzaki były ważniejsze od ludzi?!?!?!" Odpowiadam -nie są ważniejsze ,ale żyją wśród nas ,są tak jak my istotami żywymi , które odczuwają ból ,strach głód ,cierpienie itd i nie można ich traktować ,jak coś zbędnego (rzecz). Taka jest prawda..Wiesz czasami ludzie potykają się o prawdę,ale prostują się i idą dalej ,jakby nic się nie stało. Ty do takich osób należysz. Powiem Ci jeszcze jedno cyt,,Najlepsze pojęcie nieskończoności daje ludzka głupota". No cóż ,,im bardziej poznaję niektórych ludzi ,tym bardziej kocham zwierzęta". Zawsze ich broniłam i będę dalej to czyniła-to moja osobista sprawa. Tak na marginesie-Co zrobiłaś (eś) dla tych głodnych ,umierających dzieci??????? Zrobiłaś jakiś jeden maleńki krok ,aby im pomóc???? Założę się ,że NIC nie zrobiłaś --to jest z Twojej strony takie puste gadanie...Spróbuj walczyć w słusznej sprawie ,tak ,jak My to czynimy,bo skoro Bestie mordują niewinnego szczeniaka w taki bestialski sposób ,to jutro mogą zamordować Ciebie ,albo kogoś Ci bliskiego.Czy teraz KUMASZ o co chodzi? Hmm cyt,,Mądry zrozumie w lot , głupcowi potrzebny młot".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta są lepsze od nas - nie krzywdzą się dla zysku czy dla przyjemności. To my, ludzie jesteśmy prawdziwymi bestiami. Tym bandytom nie może to ujśc na sucho - jeśli sąd ich wypuści warunkowo (a prawdopodobnie tak się stanie) to mam nadzieję, że sąsiedzi tych zwyrodniałych drani nie dadzą im żyć. Zresztą dranie mieli już przedsmak tego co ich może czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29 stycznia 2009 ma się odbyć kolejna rozprawa w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniaa napisał:
29 stycznia 2009 ma się odbyć kolejna rozprawa w tej sprawie.
Jak to !!!! to jeszcze do tej pory ci mordercy są bezkarni???? To niemożliwe..........czy oni normalnie żyją wśród nas, chodzą do szkoły ,ich rodzice potrafią jeszcze się weselić?? Czy jest ktoś na FORUM , kto ich widuje i mógłby coś o nich napisać? Jak oni się nazywają z imienia i nazwiska.!!!!!!! To trzeba aby WSZYSCY wiedzieli .........za swoje bestialstwo powinni być napiętnowani do końca swego życia. Nie ma żadnego usprawiedliwienia !!!!!! Ich bestialstwo trwało dłuższy czas /pomysł,przygotowanie,haniebny czyn/ Doprowadzili do końca !!! Nie mogę się z tym uporać.................... Nie mogę................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zwierzęta są lepsze od nas - nie krzywdzą się dla zysku czy dla przyjemności. To my, ludzie jesteśmy prawdziwymi bestiami. Tym bandytom nie może to ujśc na sucho - jeśli sąd ich wypuści warunkowo (a prawdopodobnie tak się stanie) to mam nadzieję, że sąsiedzi tych zwyrodniałych drani nie dadzą im żyć. Zresztą dranie mieli już przedsmak tego co ich może czekać.
Czy ktoś z FORUM wie coś na ich prywatny temat? Takie informacje należy z czystym sumieniem upubliczniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
Jak to !!!! to jeszcze do tej pory ci mordercy są bezkarni???? To niemożliwe..........czy oni normalnie żyją wśród nas, chodzą do szkoły ,ich rodzice potrafią jeszcze się weselić?? Czy jest ktoś na FORUM , kto ich widuje i mógłby coś o nich napisać? Jak oni się nazywają z imienia i nazwiska.!!!!!!! To trzeba aby WSZYSCY wiedzieli .........za swoje bestialstwo powinni być napiętnowani do końca swego życia. Nie ma żadnego usprawiedliwienia !!!!!! Ich bestialstwo trwało dłuższy czas /pomysł,przygotowanie,haniebny czyn/ Doprowadzili do końca !!! Nie mogę się z tym uporać.................... Nie mogę................
W ogóle nie byli ukarani. Dlatego dzięki naszej akcji dziś ma się odbyć (albo już się odbyła) następna rozprawa. Oby tym razem z porządnym wyrokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! Właśnie przeczytałam w Onecie, że oprawcy dostali rok w poprawczaku w zawieszeniu na 3 lata(NIEEE!), ponadto 10 godzin pracy w schronisku dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obrońcy zwierząt przypilnują kary dla oprawców szczeniaka." Skończyło się tylko na obietnicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karać młodoc. przestępców napisał:
Sąd Rodzinny i dla Nieletnich to szopka. Nadzór kuratora dostaną i tyle. Śmiechu warte! Jestem za tym, żeby ich dosięgnęłą najsurowsza kara.
tak zgadzam się ale oni pójdą do poprawczaka gdy skończą 18 lat do więzienia:P dobrze im tak chuligani zabić szczeniaka to trzeba być ułomnym kopali bili niech pomyślą jak by im ta się robiło jak by ktoś ich kopał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://otourl.pl/tusk_wyjecha_zostawi_polske Sprawa się rypła ;/ tusk zaplacil kilka milionow PKW za zfalszowanie wyborow a teraz siedzi spokojnie i cicho w Brukseli : /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...