Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin, os. Poręba> Policja spacyfikowała protest

Utworzony przez ali, 11 września 2007 r. o 17:15
U siebie sobie postaw maszt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od tego jest Policja aby pilnować ładu i porządku.Kilku protestujących-łamiących prawo drogowe-zagrażających bezpieczeństwu- powinno dostać wnioski do Sądu Grodzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku nie znasz sprawy a piszesz glupoty, lecz sie na nogi bo na glowe juz za pozno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyda sie taki maszt zawsze. A w lublinie i okolicach mieszka prawie pół miliona ludzi. Dla mnie rachunek jest prosty 500 000 mieszkańców - 30 niezadowolonych = 499 970 zadowolonych . Niech Budują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mieszkac z takimi ciemniakami na jednym osiedlu !!!!!Brawa dla policji rozgonić baranow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym osiedlu był ład do momentu kiedy UM wydał decyzję o lokalizacji masztu w odległości kilkudziesięciu metrów od okien bloków mieszkalnych dużego osiedla. Decyzję opartą na błędnych założeniach i posiadajacą wiele braków formalnych. Nie oszukujmy sie gdyby ktoś z nas chciał uzyskac taka decyzję to bujał by się po urzędach pewnie ze 2 lata. A tu dla ery to proszę jusz nie ma problemu, co tam jakies drobne luki prawne, co tam ludzie, pokrzyczą i zapomną. A dlaczego?Dlatego że przecież Era to poważny sponsor miejskich imprez jak można się narazic komuś takiemu... szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mogli zbudować masztu wtedy, gdy nie było tu jeszcze żadnego osiedla? Ludzie mogliby wybierać czy chcą mieszkać w osiedlu przy maszcie. Spaprali osiedle Poręba. Mają rację protestujący. Zamieszkałem w bloku z pięknym widokiem na miasto i wtedy wybudowali kolejny blok, który zasłonił widok, który był podstawą mojej decyzji, że zamieszkam właśnie tu. Moje niezadowolenie trwa już 30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem obrońcą przekaźników telefonii komórkowej,ale skoro ludzie protestują przeciwko budowie nowych,to niech najpierw sprawdzą ,w ilu lubelskich kościołach NIE MA takich przekaźników na wieżach kościelnych.Sporadycznie tylko na którymś z kościołów nie ma (jeśli leżą w pobliżu siebie).Należy zaprotestować przeciwko przekaźnikom RM i TV Trwam,a dopiero zacząć protest przeciwko "cywilnym"Trzeba być konsekwentnym w działaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprowadz sie na zdrowie Ci to wyjdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to trzeba ich było zaskarżyć do sądu że błędnie wydali decyzję o lokalizacji masztu a nie zachowywać się jak idioci i napierniczać się z bogu ducha winną policją !!!!!! teraz po tym idiotyźmie mieszkania (ceny) polecą na łeb na szyję !!!!!! a wogóle co to był za kretyn z tymi dziećmi małymi na rękach ??!!!!! po co on w ten młyn właził z małymi dziećmi !!!??? ja bym mu dopierniczył taką karę że hej za ten skrajny brak odpowiedzialności !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Ty jesteś ciemny, powiedzą Ci coś w telewizji albo dostaniesz ulotkę z ERY i wierzysz, że takie maszty nie szkodzą ludziom. Poczytaj sobie, chociąz zdaję sobie sprawę, że sprawiCi to duż trudność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak by Cią ktoś w d... kopnął to też 90% ludzi byłoby zadowolnych. A 1 % miało by coś przeciw. Kali jeść, Kali spać - taki pozim rozumowanie reprezentujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za, wlejcie policji, wlejcie erze, nie będą pluc wam w twarz... ważne jest życie, a nie pieniądze, pewnie ktoś w urzędzie dostał na to spore wynagrodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba człowieku sam nie wieżysz w to co piszesz. Brak douczenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujaj sie buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...