Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Policja zamknie Al. Zygmuntowskie

Utworzony przez Motor, 23 maja 2008 r. o 14:25
ale jaja....od 9...rano rzeba myśleć.....z kim mają się bić z powietrzem:)?Psychoza strachu po rozróbie między wisłą a legią i w rocku osiągneła jak widac i lublin.Tak czy inaczej Motor wlaczy o nic z gdyni dojedzie mocna ekipa jedna z lepszych w polsce.A Motor wcale nie ma kosy z Arką.Arka zle żyje ze Sląskiem.W gddyni było normlanie.Jesli niebiescy twierdzą że ma być dym to niech jak w całej cywilizowanej polsce obstawią sektor gości i już....czy to takie trudne?Ludzie mający strzec obowiązku boją sie 100 gówniarzy?..jeśli chcieli zamykać to od 15 do 19 ...myslenie nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak obawiają sie burd których powodem są mecze to logiczne byłoby odwołanie meczu a nie blokowanie ulic i parkingów. Ja płace podatek drogowy zawarty w cenie paliwa i mam prawo poruszać sie po drogach bez względu czy jest jakiś mecz czy nie . Kto z UM wydał pozwolenie na blokowanie ulic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może od razu całą dzielnicę i wprowadzić na całą dobę stan wojenny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZDAć NOżE I TASAKI ,WYBIJą SIE I BęDZIE SPOKóJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjja zna deb***i ale nic nie robi...kiedyś słyszałem że ci co najbardziej dymia to sa poprostu informatorzy ....i tyle i dlatego jest jak jest.Tak czy inaczej to ta cała szopka jest bezsensu...otoczyć sektor i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...