Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Pożar w wieżowcu przy ul. Rzeckiego

Utworzony przez gugu, 22 lutego 2008 r. o 11:05
Lokatorem był fotoreporter jednej z lubelskich gazet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tak twierdzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe napisał:
Czemu tak twierdzisz?
Nie twierdze tylko wiem kto tam mieszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gugu napisał:
Nie twierdze tylko wiem kto tam mieszka!
"mieszkał" :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gugu napisał:
Nie twierdze tylko wiem kto tam mieszka!
racja!! ja też wiem kto tam mieszkał...fotograf...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styl w jaki sie przekomarzacie i kto tam mieszkal jest o d* potluc, wazne, zeby teraz pomoc czlowiekowi, ktory szczesliwie uszedl z zyciem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO SPOWODOWAŁO TEN POŻAR?? JAKIE BYŁY OKOLICZNOŚCI??!! MARTWIĘ SIĘ, BO TAM MIESZKAM. NAPISZCIE COŚ O PRZYCZYNACH. TO BYŁO PRZERAŻAJĄCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARTA napisał:
CO SPOWODOWAŁO TEN POŻAR?? JAKIE BYŁY OKOLICZNOŚCI??!! MARTWIĘ SIĘ, BO TAM MIESZKAM. NAPISZCIE COŚ O PRZYCZYNACH. TO BYŁO PRZERAŻAJĄCE
Przyczyną są wspaniałe instalacje elektryczne w naszym bloku. Powodem był najprawdopodobniej komputer NIE LIBACJA ALKOHOLOWA jak to interpretują co poniektórzy ludzie, którzy widzą najwięcej, żyją nie swoim życiem i zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Dzisiaj na parkingu strzeżonym, słysze od pana "PO CO ONI LALI WODĄ, PRZECIEŻ ZALALI MIESZKANIA NIŻEJ" - a ja zadaje pytanie - CZYM MIELI GASIĆ POŻAR? Gaśnicami proszkowymi, każdy mądry jak nie widzi i nie doświadcza. KREW MNIE ZALEWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...