Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Przeciwnicy Bartoszewskiego piszą do arcybiskupa

Utworzony przez Obywatel, 27 stycznia 2008 r. o 20:24
Odcinanie kuponów od niegdysiejszego bycia przyzwoitym nie może trwać wiecznie. Zwłaszcza, że tenże niegdyś przyzwoity człowiek, na starość i w ferworze walki politycznej, wyzwał od bydląt kilka milionów anonimowych Polaków, wyborców PiSu. To się nie godzi. W kwiecie wieku przyzwoity człowiek, na starość - kreatura i żałosna postać, nie może być podmiotem takich honorów. Chyba, że księdzu Arcybiskupowi chodzi o ich dewaluację. Niestety, książęta Kościoła, niczym lekkomyślni pasterze, oddalają się od swych owieczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ten szlachetny tytuł prestiżowej katolickiej uczelni nadać człowiekowi z którego ust wieje nienawiścią do inaczej niż on myślących,człowiekowi który notorycznie obraża publicznie innych,który publicznie posługuje się inwektywami w stosunku do politycznych przeciwników.Czy on kiedyś przeprosił za "bydło" ktorym to zwrotem określił miliony wyborcow Prawa i Sprawiedliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem ;KUL i ,,Bóg,Honor,Ojczyzna" to bliskie sobie znaczenia... pomyliłem się ... człowieka bez honoru przyjąć, to dushonor dla gospodarza ...a może to ,,dyplomacja "??? pomodlę się za KUL....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz arcybiskup ani słowem nie zająknął się, gdy Bartoszewski obrażał swych bliźnich, lżył legalny rząd swego państwa, gdy podgrzewał atmosferę nienawiści, gdy z uporem godnym lepszej sprawy dzielił zamiast łączyć i godzić! Teraz gromi tych, którzy upominają się o poczucie przyzwoitości! Czy naprawdę KUL musi promować takich ludzi? Czy pan Bartoszewski, tak łasy zawsze na zaszczyty, nawet te, które mu się nie należą, zasługuje na tę godność? Ktoś kiedyś powiedział, że większym złem jest tolerowanie niegodziwości. Arcybiskup, na którego tak liczyłem, nie zwrócił uwagi Bartoszewskiemu, gdy ten emanował nienawiścią, nie upominał, nie domagał się kultury, przestrzegania standardów etycznych i politycznych, tak jak robi to dzisiaj. A przecież mógł swym autorytetem powstrzymać tę obłąkaną, graniczącą z absurdem falę nienawiści, przypomnieć wielu, także panu Bartoszewskiemu, by oddali Bogu co boskie, a cesarzowi co cesarskie. Dziś, jakby nigdy nic, hołubi i obdarza zaszczytami kogoś, kto, niestety, na to nie zasługuje. A przecież w Biblii czytamy: "Niech mowa wasza będzie tak-tak, nie-nie." Kto jak kto, ale arcybiskup powinien o tym pamiętać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie.... zadnych honorów bartoszewskiemu!!!!kiedys owszem, szanowałem człowieka... ale upadł na dno w moich oczach. jak mozna sie tak ponizac...zadnego taktu na stare lata. A zycinski.... wiecie dlaczego go broni.... nawet nazwisko wszystko wyjasnia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawicowiec napisał:
zgadzam sie.... zadnych honorów bartoszewskiemu!!!!kiedys owszem, szanowałem człowieka... ale upadł na dno w moich oczach. jak mozna sie tak ponizac...zadnego taktu na stare lata. A zycinski.... wiecie dlaczego go broni.... nawet nazwisko wszystko wyjasnia.....
Szanowales bo mu wykreowali zyciorys. Czy wczesniej czy pozniej z kazdego wylazi prawdziwe ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkowicie popieram obiektywnego. Ponadto mam pytanie dlaczego arcybiskup Życimski tak bardzo popiera PO i cały czas miesza się do polityki' Dlaczego nie jest apolityczny dlaczego. dlaczego każe dokarmiac kierowców biednym ludziomze wsi a nie ujmie sie za nierównym traktowniem przez rząd np.celników.DLaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka uczelnia taki doktorat! kul spadł już na samo dno wiele lat temu i nic nie wskazuje na to by się podniósł! wystarczy zobaczyć jak niemoralnie się prowadzą ludzie (studenci) kulu (prawo przoduje)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Czy naprawdę KUL musi promować takich ludzi?
Mam takie same odczucia. Nie rozumiem promowania nienawiści i stawiania jej na piedestale. Z zażenowaniem słuchałem pełnej nienawiści kampanii wyborczej. Czy ktoś nie za bardzo wdepnął i teraz brnie dalej? Nie przypominam sobie, aby Bartoszewski zdystansował się od zwoich zaplutych twierdzeń. Szkoda, że KUL uznał, że musi mieszać się do polityki zgodnej z linią zwycięskiej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydłomatołek napisał:
Mam takie same odczucia. Nie rozumiem promowania nienawiści i stawiania jej na piedestale. Z zażenowaniem słuchałem pełnej nienawiści kampanii wyborczej. Czy ktoś nie za bardzo wdepnął i teraz brnie dalej? Nie przypominam sobie, aby Bartoszewski zdystansował się od zwoich zaplutych twierdzeń. Szkoda, że KUL uznał, że musi mieszać się do polityki zgodnej z linią zwycięskiej partii.
Dlaczego kul miesza sie do polityki.traci w oczach społeczeństwa i tak Wam zabrali pieniądze na Stalową Woę, chyba tylko dlatego by wam oddali zabrane , to za judazowe 30 srebrników całą godność oddacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bender i te inne hieny to psy z KUL-u a nie profesorowie !!! Kto im nadał tytuły ytakie jak te psy potrafią tylko ujadać jak szatan !??? Faszyści z KUL-u!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolna ( ???? ) wola senatu, tutuł dla Tuskomatołka ??/ mam jedyno tylko pytanie, za co ??? za szereznie nienawiśći???, za słowa nie przystające do siwych włosów i pieknego zyciorysu ??? Co do Żydzińskiego - bardzo żałuję, że wśród kleru nie ma co 4 lata wyborów na stanowiska kościelne, nie musielibysmy się juz wstydzić, za Józefa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem" Profesorowie Benderowie - nienawiść do ludzi wręcz kipi z was wszystkich. "Obozów koncentracyjnych nie było, a więźniowie tylko pracowali"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesorowie/?/Bender i Bartnik nie dorastają Bartoszewskiemu do pięt. To są propagandyści konserwatyzmu katolickiego.Ale Panowie już jest XXI w.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kool napisał:
Profesorowie/?/Bender i Bartnik nie dorastają Bartoszewskiemu do pięt. To są propagandyści konserwatyzmu katolickiego.Ale Panowie już jest XXI w.
Chciałbym ci tylko przypomnieć, że Bartoszewski nie jest nawet magistrem !!! To media nadału mu tytuł "profesora"...a jeżeli chodzi o "dorastanie do pięt", to gdyby Bartoszewski miał 1/20 rozumu ks. Prof. Bartnika, to już dawno przestał by sie wygłupiać i występować w roli tzw "autorytetu moralnego" w Polsce - bo zbyt dużo jest niejasnych sytuacji w jego życiorysie... przypomnę choćby zwolnienie z obozu w Oświęcimiu ..... Niemcy "zwolnili" żyda z obozu....baaaaaaaardzo śmieeeeeszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy szanowny pan redaktor mógłby przytoczyć tekt listu skierowanego do uniwersytetu w Essen,szkalujący pana profesora .Mianowicie sam osobiście chciałbym go ocenić.Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO MU SZE UDAAAAŁO!: Do tego wszystkiego brakuje ino błogosławieństwa byłego SS ukrywającego sie pod pseudonimem artystycznym OJCIEC ŚWIĘTY BENEDYKT XVI. Samego Józka Ratzingera należy za cuda jakie wyprawiał z armią Hitlera w czasie wojny pieronkiem zaliczyć do BŁOGOSŁAWIONYCH ZA ŻYCIA. Motywacja bardzo prosta: jedyne co Mu zostało, to "Ż SZERCZA FSZTSZTKIM BOOOSOSZŁAFIĆ" - tym, których zadsczelił, tym których szpalił i tym, którtym sze udaaaało: "w imię ojcza i szyna i duha żmięteeego". No - to ostńcie z B(L)OGIEM! )PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
jaka uczelnia taki doktorat! kul spadł już na samo dno wiele lat temu i nic nie wskazuje na to by się podniósł! wystarczy zobaczyć jak niemoralnie się prowadzą ludzie (studenci) kulu (prawo przoduje)!
znalazł się wzór cnót wszelakich. Ty z pewnością prowadzisz się moralnie. Ciekawe, co cię upoważnia do postawienia tezy, że KUL upadł na samo dno??? Chyba to, ze nie masz pojęcia o czym mówisz, a nasze prawo pozwala na swobodę wypowiedzi nawet tym, którym rozumu nie dostarczono za wiele Jeśli miara znaczenia uczelni jest sposób prowadzenia się ich studentów, to co mają powiedzieć inne biedne uczelnie w lublinie, toż to samo dno piekieł już Rozumiem jednak, ze takie posty pozwalają ci na uzewnętrznienie twoich frustracji, a zatem skoro to lecznicza terapia, to podchodzę do tego bełkotu ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl napisał:
Bender i te inne hieny to psy z KUL-u a nie profesorowie !!! Kto im nadał tytuły ytakie jak te psy potrafią tylko ujadać jak szatan !??? Faszyści z KUL-u!!!!!
co to Abramowice otwarły podwoje ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kool napisał:
Profesorowie/?/Bender i Bartnik nie dorastają Bartoszewskiemu do pięt. To są propagandyści konserwatyzmu katolickiego.Ale Panowie już jest XXI w.
Zgadzam się - w sianiu nienawiści i pluciu na przeciwników politycznych mało kto bartoszewskiemu dorasta do pięt I bardzo dobrze. Podobało mi się, że Kaczyńskie nie przestraszył się "autorytetu" "profesora" tudzież jego starczego już wieku, a w bardzo inteligentny i grzeczny sposób pokazał "profesorowi", kto jest naprawdę autorytetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...