Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin puchowy: Zimowy weekend na zdjęciach

Utworzony przez Mróz, 15 stycznia 2012 r. o 19:57
Niezłe nogi (fot. 1)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śnieg w Sobotę zaczoł padać w południe a te dwie na 1 foto to szły do Roboty Wieczorem ! Redaktorki zakichane !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfons napisał:
Śnieg w Sobotę zaczoł padać w południe a te dwie na 1 foto to szły do Roboty Wieczorem ! Redaktorki zakichane !
Alfons musisz zainwestować w słownik ortograficzny i to koniecznie, boś głąb! Do roboty to może ty chodzisz,a te panie nie mają roboty tylko pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nogi, nogi, nogi roztańczoneee ! Tańczą, tańczą, tańczą jak szaloneee ! Kto je ma ?! Właśnie ja ! Tralalalalalalalalaaaa ! Titutitutitutitutitu! paparapapapapapapapaaaa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mróz napisał:
Niezłe nogi (fot. 1)
ale d*** gruba... co tam nogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieroffnicy lubelscy! Możecie mi wytłumaczyć, po kiego grzyba stojąc w korku ciśniecie cały czas hamulce (lubicie świecić w mordy kierowcom stojącym za Wami?) i po kiego wała cały czas jeździcie na przeciwmgielnych? Ja rozumiem - na trasie można, jak kiepska widoczność, ale stojąc w korku na Narutowicza, czy na Krakowskim naprawdę Wam przeciwmgielne nie pomagają. PS. Pozdrawiam pana LSW*****, który nie obliczył odległości do mojego zderzaka, po czym stwierdził, zebyśmy zjechali w zatoczkę i się dogadali, a następnie spier***ił. Numery Twoje mam - będziesz miał prze....ne. Kiwrownicy - włączcie myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajajaj buce LU, LUB i LSW napisał:
PS. Pozdrawiam pana LSW*****, który nie obliczył odległości do mojego zderzaka, po czym stwierdził, zebyśmy zjechali w zatoczkę i się dogadali, a następnie spier***ił. Numery Twoje mam - będziesz miał prze....ne. Kiwrownicy - włączcie myślenie.
Hehehe to dałeś się wyciulać takiemu bucowi ? Ja bym na twoim miejscu się wstydził pisać o tym. Gdybyś miał numery to już by było po sprawie, a tak to możesz sobie tylko pojęczeć na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Hehehe to dałeś się wyciulać takiemu bucowi ? Ja bym na twoim miejscu się wstydził pisać o tym. Gdybyś miał numery to już by było po sprawie, a tak to możesz sobie tylko pojęczeć na forum.
Tak się składa, ze mając jego numer mam już też adres. I załatwię to po swojemu i wcale tutaj nie jęczę. Wstydzić się nie mam czego - nie przejechałem spier***ając dwa raz a czerwonym, miałem pakować się na hama innym przed maskę? Za to kolega z LaSWegas będzie miał większy problem - wiem, gdzie mieszka właściciel samochdu, daleko nie mam. PS. A co kochany lubelasie powiesz mi an temat szalonego wciskania pedału hamulca przez lubelskich kierowców. Zabierz głos w dyskusji, a nie pier***isz farmazony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajajaj buce LU, LUB i LSW napisał:
Tak się składa, ze mając jego numer mam już też adres. I załatwię to po swojemu i wcale tutaj nie jęczę. Wstydzić się nie mam czego - nie przejechałem spier***ając dwa raz a czerwonym, miałem pakować się na hama innym przed maskę? Za to kolega z LaSWegas będzie miał większy problem - wiem, gdzie mieszka właściciel samochdu, daleko nie mam. PS. A co kochany lubelasie powiesz mi an temat szalonego wciskania pedału hamulca przez lubelskich kierowców. Zabierz głos w dyskusji, a nie pier***isz farmazony.
Tak się składa że teraz to możesz go pocałować w dzyndzel. Po swojemu to ty możesz sobie załatwić/zrobić kupę w toalecie, adres to może i znasz ale swój. Trzeba było zgłosić to na policję od razu, a nie teraz jęczeć na forum. PS. O czy ty piszesz kmiocie ?! Zreflektuj bajerę, a jak nie trzymasz ciśnienia to bujaj wory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...