Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem muzycznym antytalentem, ale czasami lubię posłuchać zwykłych utworów dyskotekowych z ubiegłego wieku. Tuż przed rozpoczęciem tzw. międzyzmiany (od 24.00-7.00) udałem się do lekarza zakladowego z dość odczuwalnym bólem dwunastnicy. Poinformowałem lekarza, że przed kilku laty miałem wrzód na dwunastnicy. Lekarz natychmiast zlecił bezwarunkowe połknięcie dwóch tabletek. Po ich zażyciu zapytałem o nazwę leku. ANTYNEURALGINA - odpowiedział. Zbycho (przodowy) widział pewną śmierć we mnie i oświadczył chłopakom: ODPIERDOLCIE SIĘ OD LECHA. Szychta była i tak dość zajebista. Po wyjeździe poszedłem do drugiego lekarza zakładowego. Leków na dwunastnicę nie zapisał. Dał pięć dni zwolnienia lekarskiego. Po powrocie do Lublina pojechałem na Biernackiego. Stamtąd mnie wygnali. W drodze powrotnej poszedłem na Staszica. MOŻEMY PANA PRZYJĄĆ, ALE PAN SIĘ TU NIE NADAJE, BO KONIECZNA JEST DERMATOLOGIA. Kilkaset metrów dalej. Ledwo doszedłem. Moja głowa była dwukrotnie większa i moich oczu w ogóle nie było widac. To była pokrzywka gigant. Kolejne oczekiwanie na przyjście specjalisty. W nocy zgłaszam pielęgniarce silny ból. MA BOLEĆ, TAK JEST ZAWSZE PO TYCH LEKACH. Na pewno nie taki. PROSZĘ SIĘ NATYCHMIAST POŁOŻYĆ. Proszę wezwać dla mnie pogotowie ratunkowe. PROSZE SIĘ POŁOŻYĆ. Ból się nasila. TAK MA BYĆ. Tak być nie może. DOBRZE. Specjalista zbadał mnie dokładnie i oświadczył: WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU I NICZEGO NIE BĘDĘ ZAŁATWIAŁ. Tak powiedziałem, bo umierałem. Pielęgniarka: NIECH SIĘ PAN NATYCHMIAST POŁOŻY. To nie jest możliwe. Ponownie poszedłem do pokoju pielęgniarek i położyłem się na posadzce mówiąc, że to jest mój koniec i że tak być nie musi. Powiedziałem, że rodzice i teściowie są od dawna w innej rzeczywistości. Mnie nie będzie na pewno, więc za co ma być ukarana moja żona i moje dziecko? DOBRZE. Przyjechała karetka (z oddziału na oddział). Inny chirurg tylko dotknął. PROSZĘ PODPISAĆ ZGODĘ (17 stycznia 1987). OPERACJA MUSI BYĆ NATYCHMIAST. To było ostanie stadium zapalenia otrzewnej. Po wyczyszczeniu zapalenie otrzewnej utrzymywało się ponad siedem dni. nie dawano mi żadnych szans. Wyszedłem po niespełna dwóch tygodniach ze spadkiem wagi o około 12 kg. Nikogo nie ścigałem. To była próba morderstwa. Nie? Dwie maksymalne dawki antyneuralginy spowodowały pęknięcie wrzodu. Później nastąpiło pęknięcie do środka. Otrzymałem kilka worków farby, bez której byłby pewny park sztywnych. Do tego piękny zawał serca i po krótkim czasie prawie drugi. Przed tym wszystkim też było kilka jednostek, z których wielu nie wychodziło. Są w parku sztywnych. LWG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek specjalista potwierdził kilka lat temu, że jestem muzyczne beztalencie. To co, ale w skali od [0,10] jestem na poziomie 4 - tak uważam. Niektóre kawałki zagram lepiej, niż najlepsi z najlepszych na świecie zespołów. Zanim umarł Helmut zapytałem go o jego zdanie. Helmut odpowiedział: MOŻEMY JEŹDZIĆ PO DZIELNICACH LUBLINA. BĘDZIESZ GRAŁ I BĘDZIEMY MIELI NA WSZYSTKO. LWG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...