Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Śmierć na ulicy

Utworzony przez fajny, 22 lutego 2008 r. o 22:14
czyżby pospiech z autobusu na przejście dla pieszych i ścięcie drogi do przejścia kosztowało życie ?? przykry widok ciała w foli na ulicy szkoda kobiety 92 lata piękny wiek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety na naszych ulicach czesto dochodzi do takich sytuacji gdzie ktos wbiega na oślep żeby zdążyc na autobus, zdarza się to także u osób starszych. Dziś sie nie udało. Nie widziałem tego wypadku, ale jak przjeżdżałem akurat wiatr podwiał czarną folię odkrywając przykre skutki niepotrzebnego pośpiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem z kolega swiadkiem tego wypadku. Widzielismy moment uderzenia... przykry widok, ale wydaje mi sie ze to jednak nie byla 92-letnia kobieta, z tego co widzielismy a stalismy dosc blisko byla to mloda dziewczyna miala na sobie mini-spodniczke i byla ubrana jak nastolatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jak to w koncu jest ?? mloda dziewczyna czy starsza kobieta ?? ~swiadek wypadku~ a jak byliscie blisko to probowealiscie udzielac pierwszej pomocy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam miejsce wypadku- na ulicy leżała starsza kobieta, jeszcze nie nakryta żadną folią, bo chwile wcześniej przyjechała policja. Żal tej starszej pani... szkoda, że zginęła taka bezsensowną śmiercią... gdyby nie ten pośpiech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mozliwe ze to byla starsza kobieta ja mam wade wzroku stalismy w pewnej odleglosci spodnica byla podwinieta ze wydawalo sie ze to jakas mloda dziewczyna, zreszta bylismy w szoku bo widzielismy cale ta zdarzenie od poczatku, nie reanimowalismy bo mamy po 16 lat i nie mam pojecia o reanimacji a przy niej stalo kilka doroslych osob i sie przygladalo... przykre uczucie widziec czyjas smierc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...