Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin, Świdnik > Komendant czeka na prokuraturę

Utworzony przez Nict, 23 stycznia 2008 r. o 16:08
Wypada tylko pogratulować takiego przełożonego. Jego słowa świadczą o ty, że jest osobą kompetentną do piastowania takiego odpowiedzialnego stanowiska. Nie podważa decyzji swoich przełożonych i to jest ważne. W koncu zaufanie i szacunek- z obu stron- jest niezwykle ważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, zakradł się błąd, zamiast "W koncu zaufanie i szacunek- z obu stron- jest niezwykle ważny. " - powinno być "W koncu zaufanie i szacunek- z obu stron- są niezwykle ważne. " Przepraszam za błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że przełożony nie podważył decyzji swojego podwładnego (a nie przełożonego jak napisał Nict). Jeśłi przełożony podtrzymuje decyzję swojego podwładnego, a ta okazuje się błędna, jest tak samo z nią odpowiedzialny (ciekawe czy poda się do dymisji, jeśli zostana postawione w/w policjantowi zarzuty?). Ale ja tutaj znalazłbym okoliczność łagodzącą dla interweniującego policjanta - trudno podjąć decyzję o zatrzymaniu swoich kolegów - współpracowników, prawdopodobnie bał się reakcji innych policjantów pracujących w Świdniku, z drugiej jednak strony nie świadczy to za dobrze o panującej tam atmosferze. Poszkodowany miał zapewnioną odpowiednią pomoc, a sprawa i tak miała prawidłowy dalszy ciąg. Pozostaje jednak bez odpowiedzi pytanie w jaki sposób znaleźli się w Policji ludzie na tyle zdegeneroawni aby pobić osobę upośledzoną umysłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.