Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Sypie się kadra w szpitalu im. Jana Bożeg

Utworzony przez lekarz, 31 października 2007 r. o 12:28
Dyrektorom szpitali nie zalezy na dobrych ,doświadczonych lekarzach, oni mogą zatrudnić lekarza po stażu i twierdzic ze mają pelną obsade- liczy się dla nich ilość ,ale i z ilością są problemyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie nieodżałowana strata, jeżeli ten oddział przestanie istnieć. Ciężko się z tym pogodzić, że przez jednego #%$^$%$$ dyrektora pacjenci - w tym ja - tracą najlepszych, najbardziej oddanych pacjentom lekarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten oddział nie moze być zlikwidowany:(, pracują w nim najlepsi lekarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu skasowano mój komentarz?? Piotr Cioczek jest aż taką świętą krową, że nie wolno go krytykować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, raz te komentarze są widoczne, a raz nie, chyba coś nie tak z forum, a może to tylko tak u mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...