Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin w czołówce najbardziej zadłużonych wielkich miast w Polsce

Utworzony przez ANTYPOL, 18 listopada 2010 r. o 08:58
LUBLIN WYDAŁ 70 MLN Z UE??NA CO??ZADŁUŻYŁ SIĘ NA PONAD 300 BANIEK???NAWET JUŻ NIE CHCE SIĘ PISAĆ CZEGO W TYM ZAPYZIAŁYM SKANSENIE ZWANYM MIASTEM WOJEWÓDZKIM NIE ZROBIONO, CO ZANIECHANO, ZA CO URZĘDASY POWINNY WISIEĆ, BO SZKODA JĘZYKA!!JEDYN SŁOWEM SKWITUJE:DNO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naj wieksi nieudacznicy z madrym Zukiem na czele powinni wisiec naslupie ogloszeniowym tak aby ludzie czy bez gazety czy bez radia mogli zobaczyc jene z najgorszych wladz duzego regionu w Polsce tojest Skandal to jet wstyd ale ci ludzie nie maja krzyt wstydu a przy tym zarobki pana ZUKA SIĘGAJA na rok 300 tys zlotych za destrukcje miasta Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa kompatybilne pytania, które chciałem zadać wszystkim kandydatom ale, że w formule debaty sie nie mieściły to zdałem najpierw "rodzynkowi" czyli jedynej kandydatce: 1. W jaki sposób kandydaci chcą zrealizować wszystkie swoje inwestycyjne obietnice w sytuacji, kiedy dług publiczny miasta Lublin oscyluje na pograniczu 60% dochodów miasta i przewyższa o ponad 120 mln planowany w wysokości 500 mln zł kredyt? 2. Co kandydaci zamierzają zrobić z politycznymi decyzjami zapadającymi w ratuszu po objęciu funkcji prezydenta Miasta Lublin? Te polityczne decyzje to między innymi: Rozpoczęcie budowy lotniska pod Świdnikiem przez PLL S.A. w której to spółce Gmina Lublin ma większość akcji. Zasięg terytorialny inwestycji wkracza na tereny zgłoszonej w 2006 roku przez lokalne władze i zatwierdzone przez Parlament Europejski mapy usytuowania Natura 2000. Sądowy nakaz rozbiórki kolidującej z obszarem Natura 2000 części obwodnicy Augustowa jest tylko preludium do sankcji prawno-ekonomicznych, które to sankcje wcześniej czy później spotkają Gminę Lublin jako większościowego akcjonariusza PLL S.A. Pytanie zostało zadane "rodzynkowi" bo wszelkie dostępne dokumenty wskazują, że była i jest jedynym parlamentarzystą z naszego miasta i regionu, który interpelował w sprawie lotniska pod Świdnikiem. Ja zadeklarowany antykomunista chylę czoła przed kandydatką, która nie tylko dzisiaj pokazała, że ma to co kontrkandydam tylko wydaje się, że mają... Drugie pytanie zadałem aktualnemu wiceprezydentowi, a jednocześnie kandydatowi na prezydenta naszego miasta, Miasta Lublin: To na jego wszak wniosek, wniosek wiceprezydenta Krzysztofa Żuka została podjęta przez Radę Miasta Lublin Uchwałą o objęciu przez Gminę Lublin 1000 uprzywilejowanych akcji SPR Lublin Sportowa S.A. o równowartości 500 tysięcy złotych. Sytuacja prawno-finansowa SPR Lublin Sportowa S.A. jest o wiele gorsza niż firmy, której to były prezes Krzysztof Lisek pozbawiony został przez Parlament Europejski immunitetu. Odpowiedzi kandydata przytaczał nie będę bo jej beztroska w treści forma przez klawiaturę by pewnie nie przeszła - odsłuchacie i obejrzycie sobie wkrótce sami. Pytania te postawiłem dzisiaj, bo o ile wysokość aktualnego długu publicznego naszego miasta objęta była przez ratusz informacyjnym embargiem, które to embargo zostało zdjęte wczoraj po interwencji MSWiA, o tyle informacje o historii finansowej SPR Lublin Sportowa S.A. oraz historii PLL S.A. zostały wszak już dawno upublicznione i powinny być znane wszystkim kandydatom, o Kurierze Lubelskim nie wspominając. Cały przebieg tej znamiennej debaty zamieszczę na "Nasz Lublin21" jak nagrany materiał przekonwertujemy do postaci strumieniowej. Jeżeli ktoś z Was również tam wczoraj był, to zapewne zgodzi się z moją jakże trudną poglądowo do przełkniecia konkluzją, że dla dobra nas wszystkich prezydentem powinna zostać jedna z trzech i tylko trzech osób - Izabella Sierakowska, Henryk Rozwadowski lub Zdzisław Podkański. W przeciwnym wypadku za kolejne cztery lata zostanie tu już tylko miejsce dla komików niczym w Reykjaviku... Ps. Czy czytałeś albo słyszałeś gdzieś w lokalnych mediach te "budżetowe" pytania? Cenzura polityczna zastąpiona została ekonomiczną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel RP napisał:
Dwa kompatybilne pytania, które chciałem zadać wszystkim kandydatom ale, że w formule debaty sie nie mieściły to zdałem najpierw "rodzynkowi" czyli jedynej kandydatce:1. W jaki sposób kandydaci chcą zrealizować wszystkie swoje inwestycyjne obietnice w sytuacji, kiedy dług publiczny miasta Lublin oscyluje na pograniczu 60% dochodów miasta i przewyższa o ponad 120 mln planowany w wysokości 500 mln zł kredyt?2. Co kandydaci zamierzają zrobić z politycznymi decyzjami zapadającymi w ratuszu po objęciu funkcji prezydenta Miasta Lublin?Te polityczne decyzje to między innymi:Rozpoczęcie budowy lotniska pod Świdnikiem przez PLL S.A. w której to spółce Gmina Lublin ma większość akcji.Zasięg terytorialny inwestycji wkracza na tereny zgłoszonej w 2006 roku przez lokalne władze i zatwierdzone przez Parlament Europejski mapy usytuowania Natura 2000.Sądowy nakaz rozbiórki kolidującej z obszarem Natura 2000 części obwodnicy Augustowa jest tylko preludium do sankcji prawno-ekonomicznych, które to sankcje wcześniej czy później spotkają Gminę Lublin jako większościowego akcjonariusza PLL S.A. Pytanie zostało zadane "rodzynkowi" bo wszelkie dostępne dokumenty wskazują, że była i jest jedynym parlamentarzystą z naszego miasta i regionu, który interpelował w sprawie lotniska pod Świdnikiem.Ja zadeklarowany antykomunista chylę czoła przed kandydatką, która nie tylko dzisiaj pokazała, że ma to co kontrkandydam tylko wydaje się, że mają... Drugie pytanie zadałem aktualnemu wiceprezydentowi, a jednocześnie kandydatowi na prezydenta naszego miasta, Miasta Lublin:To na jego wszak wniosek, wniosek wiceprezydenta Krzysztofa Żuka została podjęta przez Radę Miasta Lublin Uchwałą o objęciu przez Gminę Lublin 1000 uprzywilejowanych akcji SPR Lublin Sportowa S.A. o równowartości 500 tysięcy złotych. Sytuacja prawno-finansowa SPR Lublin Sportowa S.A. jest o wiele gorsza niż firmy, której to były prezes Krzysztof Lisek pozbawiony został przez Parlament Europejski immunitetu.Odpowiedzi kandydata przytaczał nie będę bo jej beztroska w treści forma przez klawiaturę by pewnie nie przeszła - odsłuchacie i obejrzycie sobie wkrótce sami.Pytania te postawiłem dzisiaj, bo o ile wysokość aktualnego długu publicznego naszego miasta objęta była przez ratusz informacyjnym embargiem, które to embargo zostało zdjęte wczoraj po interwencji MSWiA, o tyle informacje o historii finansowej SPR Lublin Sportowa S.A. oraz historii PLL S.A. zostały wszak już dawno upublicznione i powinny być znane wszystkim kandydatom, o Kurierze Lubelskim nie wspominając.Cały przebieg tej znamiennej debaty zamieszczę na "Nasz Lublin21" jak nagrany materiał przekonwertujemy do postaci strumieniowej.Jeżeli ktoś z Was również tam wczoraj był, to zapewne zgodzi się z moją jakże trudną poglądowo do przełkniecia konkluzją, że dla dobra nas wszystkich prezydentem powinna zostać jedna z trzech i tylko trzech osób - Izabella Sierakowska, Henryk Rozwadowski lub Zdzisław Podkański.W przeciwnym wypadku za kolejne cztery lata zostanie tu już tylko miejsce dla komików niczym w Reykjaviku... Ps. Czy czytałeś albo słyszałeś gdzieś w lokalnych mediach te "budżetowe" pytania?Cenzura polityczna zastąpiona została ekonomiczną...
Macie dopowiedż, kto powinien zostać prezydentem Lublina! I dowód na to, że nie liczy się przynależność partyjna, a to, co się dla miasta robi!!! PS. W tej chwili, 'dzięki' darmozjadom z PO, którzy doprowadzili Lublin do ruiny, wstyd mi, że jestem z tego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z jakiej partii macie prezydenta , że ma takie osiągnięcia w pozyskaniu środków z UE ? pytam serio bo nie jestem z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyborcom PO świta już jakaś myśl? Czy już zauważacie, że ten ból w okolicach odby***tu to nie hemoroidy tylko jawne dymanie was przez swoich "cudotwórców". Czy może zastanawiacie się teraz jak w to wszystko wmontować "pisiorów" i "kaczora". Darujcie sobie. Wszystkie komentarze liberalnych szczekaczy próbujących winę zrzucić na PIS będą tylko dowodem na to, że macie kłopoty z racjonalną oceną sytuacji. A tu już jest potrzebna pomoc specjalisty (Szpital ul.Abramowicka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku ,z uporem maniaka powtarzam ze prezydentem powinna zostać Izabela Sierakowska,która nie myśli "dolną przednią męską częścią ciała" tylko głowa kobiecą i nie obiecuje gruszek na wierzbie.POLECAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja z uporem maniaka powtarzam, ze prezydentem powinien zostac LECH SPRAWKA BO ON ROZLICZY SKANDALICZNE RZĄDY NIEUDACZNIKA WASILEWSKIEGO I ROZRUSZA TEN LUBLIN. Sierakowska na niczym się nie zna a jej pomsyl - weekendowe remonty dróg jest smiechu warty. drogowcy rozpier***ą droge w weekend i caly tydzien nie wiem jak bedzie wyglądala jazda po niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lublin21.pl/index.php/multimedia --- polecam obejrzeć. Jeżeli ktoś nie przychodzi na debatę prezydencką, to chyba oznacza jedno ? Obiboctwo i olewactwo do sześcianu (Chyba nie trzeba przytaczać kogo zabrakło)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...