Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Wybił szybę, więc go skuli

Utworzony przez Gangsterzy, 17 maja 2008 r. o 10:44
Może jeszcze powiecie ze to byli młodociani gangsterzy...ale te gazety kłamią... :/ Po pierwsze to zwykli chłopcy którym jakiś palant zajechał droge i o mały włos nie spowodował wypadku, tyle dobrego że ten "młodociany gangster" kierowca umie jeździć...i jakoś z tego wyszedł... a po 2 każdy z was jakby zobaczył smierć w oczach też by się tak zachował !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurde ale mamy dzielnych policjantów. Nawet potrafią położyć na glebę człowieka który wybił szybę. Szkoda, że nie potrafią ustrzec mieszkańców przed grupkami nożowników czy jak ich tam nazwać. Nawet na ulicę w biały dzień nie można wyjść, bo można dostać nożem w plecy, a nasi niebiescy koledzy nam nie pomogą bo jak coś się dzieje to oni sami pierwsi w nogi... DO RADIOWOZU I MANDATY SYPAĆ Nasza policja jest żałosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Być może chodzi o zwykłych wandali albo o złodziei samochodowych, którzy chcieli się dobrać do samochodu." Za to jedno zdanie redaktor każdej szanującej się gazety powinien stracić pracę. Od kiedy to używa się w profesjonalnym dziennikarstwie zwrotów typu: "być może", "najprawdopodobniej" i innych wartościujących, czy sugerujących określeń? Panie redaktorze, mam nadzieję, że kierowca i pasażer Hondy pozwą Pana o zniesławienie. A Pana odsyłam do zasad etyki dziennikarskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gangsterzy napisał:
Może jeszcze powiecie ze to byli młodociani gangsterzy...ale te gazety kłamią... :/ Po pierwsze to zwykli chłopcy którym jakiś palant zajechał droge i o mały włos nie spowodował wypadku, tyle dobrego że ten "młodociany gangster" kierowca umie jeździć...i jakoś z tego wyszedł... a po 2 każdy z was jakby zobaczył smierć w oczach też by się tak zachował !!!
Dużo jeżdżę,zdarzyło mi się wielokrotnie że ktoś mi zajechał drogę,wymusił pierwszeństwo. Ale czy to jest powód żeby się rzucać na gościa i wybijać mu szybę w samochodzie?? Chyba raczej nie-nie jestem nasterydowanym dresem żeby tak reagować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...