Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Wystawa psów rasowych

Utworzony przez Joachim, 20 kwietnia 2008 r. o 14:00
Witam, byliśmy dzisiaj na wystawie. Owczarki sędziował Ziemecki. Ten człowiek to WIELKA ŻENADA ! Jemu się chyba wydaje, że to czasy komunistyczne i wygrywają psy znajomych. Przyglądaliśmy się uważnie . Bardzo ciekawie oceniał. Psy, które powinny być w czubie były na szarym końcu. Panie Wiesławie już czas odejść, bo przez takich jak pan pogłowie owczarka niemieckiego w Polsce zostanie zmarnowane. Wywołał pan śmiech wsród wystawców. Jeśli nadal beda pana do nas zapraszać to napewno tylko desperaci będa wystawiać swoje owczarki niemieckie. Wstyd, a może ZAĆMA która trzeba leczyć.....Psy , które na wystawie klubowej mają III lokaty otrzymują oceny bDB Wstyd. Ale wiadomo czym się pan kierował, wiadomo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, też byłam, faktycznie poruszenie było niesamowite, nikt nie mógł zrozumieć co ten Ziemecki wyprawia, ale z tego co wiem to ten człowiek już się kompletnie nie nadaje do sędziowania, podobno kieruja nim różne zaszłe sprawy, potrafi być mściwy i swoje sprawki rozgrywa na ringu mszcząc się jeśli cos nie jest po jego myśli, tak masz rację ten człowiek nie powinien już sędziować, chyba, że na własnym podwórku, ale cóż niektórzy nie umieją odejść z honorem. Bedzie się czołgał po ringu i krzywdził psy tylko jak długo jeszcze? Ja juz nigdy nie zgłoszę swojej suczki w Lublinie jeśli będze Ziemecki sędziował, szkoda kasy To szaleniec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka, ja sie po prostu tylko stałem i śmiałem. Żadnej nowości nie odkryliście, wiedzieliście, że Ziemiecki przykuśtyka po raz kolejny do Lublina inni już go nie zapraszają bo wiedzą czym to śmierdzi. Chcieliście to macie, do kogo pretencja. Z góry wiadomo było, kto wygra, to przecież normalka. Zawsze tak jest jak on sedziuje. W sobote imprezka i podział kasy a w niedzilę wszystko jasne. Dlaczego w Polsce Stare pierniki sedziuja do usranej śmierci nikt nie wie, wiadomo, że nie dopuszczają do korytka młodych ucziwych sędziów,....ale faktycznie szczególnie w klasie otwartej to już przegiął,Palant" a nie sędzia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska, piszecie o rzeczach oczywistych, tak było i będzie, szkoda tylko młodych i nowych członków, którzy z wielkim zapałem wprowadzają niezłe psy na ring a tu co? oni są na końcu, dlaczego, ano dlatego, że pan sędzia ich nie zna, pies w tym przypadku nie bardzo sie liczy, licza się uklady i tak chyba bedzie zawsze. Trzeba jeżdzić poprostu tam gdzie nie ma takich sedziów i tyle, kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...