Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianin uratował 5-osobową rodzinę z płonącego domu. Napisał o nim The Sun

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2018 r. o 21:37 Powrót do artykułu
Moje gratulacje dla p. Bartosza i Jego Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacuneczek dla Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy z powrotem. Potrzebujemy takich ludzi w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do czego będziesz wracał człowieku, do paliwa po 6 zł i kolejnych podatków?? I socjalistycznej walki o lepsze jutro znajomych królika???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pan BOHATEREM! Wieki szacunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez wrocilem, lekko ponad rok temu, teraz zaluje, mam prace na 1/4etatu a pracuje po 11 godzin 160godz w miesiacu minimum, za stawke 10zl na godz, i zeby nie bylo pracuje w galerii handlowej jako serwisant gsm/sprzedawca /kierownik sklepu- takie mamy realia niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bartoszu gratulacje !!! A odnośnie powrotu - lepiej nie . Kaczora kupisz Pan w markecie !! Chociaż tu mamy go po same dziurki w nosie za darmo !!!!! Ale nam się należy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście znam Pana Bartosza. Jest to człowiek wyjątkowy, który nie waha się z niesieniem pomocy i do tego nie szuka poklasku za swoje czyny. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...