Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianka założyła portal internetowy dla singli. Bo partner "Z nieba ci nie spadnie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2018 r. o 13:12 Powrót do artykułu
jak się pomodlisz to z nieba Ci spadnie... wystarczy jak będziesz dobrą kobietą... a nie złą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chciałem zaprosić znajoma na wino albo wódke pod sklep i nie chciała iść chyba skorzystam z tego portalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciurlać się chce a nie ma z kim :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można wejść na stronę bo chcą mojej zgody, wuj wie po co, chyba po to aby spłacał czyjś kredyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to informacyjny czy sponsorowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł, wziąć sprawy w swoje ręce :) Sama byłam w takiej sytuacji, że już myślałam, że nie uda mi się znaleźć nikogo sensownego. Po prostu nie wiedziałam już gdzie szukać. Aż w końcu koleżanka podpowiedziała mi, że jest jeszcze internet, że może tam uda mi się kogoś poznać, bo ona sama w ten sposób poznała swojego faceta na mydwoje. Z początku trochę mnie dziwiło, jak przez internet można poznać kogoś sensownego, jednak jak jednak spróbowałam, to dość szybko przekonałam się, że taki portal matrymonialny jeszcze faktycznie odpowiednim miejscem i można zawrzeć sporo nowych, ciekawych znajomości. Dlatego jak najbardziej popieram bohaterkę artykułu i jej inicjatywę, nie ma co siedzieć z założonymi rękoma i czekać, aż facet sam nas znajdzie, tylko warto czasem przejąć sprawy w swoje ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...