Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ma w mieszkaniu śmieci pod sufit. "Straciłem czujność i się zrobiło" [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2018 r. o 21:59 Powrót do artykułu
no i tu widać kto działał w solidarności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ta przypadlosc mam po latach zycia w komunistycznym PRL-u, a moze sie przyda!! Po 20- latach doroslego zycia w systemie kiedy takich prostych rzeczy jak uszczelki do kranu , zaworu do lazienki, czy nawet srubki z odpowidnim gwintem nie sposob bylo "normalnie" kupic!!! Mam 67 lat i wiem, ze to jest chore, ze teraz wszystko bez klopotu moge dostac, ale doswiadczenia wyniesione z tamtych okropnych lat wciaz daja znac !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nikt z takim gnojem nie jest w stanie zrobić porządku to jest skandal .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego kpicie, z choroby? W chorobie psychicznej nie ma się krytycyzmu. To jest silniejsze od chorego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weteran napisał:
Niestety, ta przypadlosc mam po latach zycia w komunistycznym PRL-u, a moze sie przyda!! Po 20- latach doroslego zycia w systemie kiedy takich prostych rzeczy jak uszczelki do kranu , zaworu do lazienki, czy nawet srubki z odpowidnim gwintem nie sposob bylo "normalnie" kupic!!! Mam 67 lat i wiem, ze to jest chore, ze teraz wszystko bez klopotu moge dostac, ale doswiadczenia wyniesione z tamtych okropnych lat wciaz daja znac !!!
 Smutny stary teoretyk oznaka niezaradności w młodym wieku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski Langley Collyer. Ta jednostka chorobowa to syllogomania - nałogowe zbieractwo. Najsłynniejszy jej przypadek to właśnie bracia Collyer, których zwłoki znaleziono w nowojorskim mieszkaniu w 1947 r. razem z 130 tonami zgromadzonych przez braci (głównie Langleya, Homer był niewidomy) przedmiotów - od gazet, pudeł, sprzętów i urządzeń, poprzez 25 tysięcy książek, aż po kompletny model Forda T. Bracia poruszali się korytarzami, utworzonymi pomiędzy sięgającymi sufitu stertami rupieci. Dość powiedzieć, że po odnalezieniu ciała Homera prawie trzy tygodnie szukano Langleya, którego zwłoki leżały raptem dziesięć stóp obok. Langley prawdopodobnie wpadł we własnej konstrukcji pułapkę na intruzów, a po jego śmierci niewidomy i od lat nieopuszczający domu Homer zmarł z głodu. Amerykański pisarz E. L. Doctorow poświęcił im znakomitą książkę: zaokladkiplotem.pl/2012/05/na-starych-smieciach-e-l-doctorow-homer.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...