Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mads Korneliussen w Lubelskim Węglu KMŻ?

Utworzony przez TOMASZ, 28 grudnia 2011 r. o 23:46
niewątpliwie jeśli dojdzie do skutku podpisanie kontraktu z Madsem ciekawi wszystkich sympatyków speedwaya z Lublina postawa nowego nabytka na torach zaplecza ekstraligi żużlowej-biorąc pod uwagę jego postawę w tych nielicznych meczach w barwach Wandy Kraków i w Drużynowym Pucharze Świata w reprezentacji Danii może swoją formą zyskać sobie sympatię wśród kibiców i okazać się dużym wzmocnieniem dla lubelskiej drużyny.Niemniej jednak tak na marginesie chciałbym odnieść się do postawy władz z KMŻ LUBLIN dotyczącej potraktowania osoby bardzo wszystkim znanej w poprzednim sezonie o której to mowa jest w w/w artykule-chodzi o TYRONA PROCTORA.PRZECIEŻ BYŁ TO ZAWODNIK,KTÓRY W ZNACZNY SPOSÓB PRZYCZYNIŁ SIĘ TEŻ DO AWANSU NASZEJ DRUŻYNY DO 1 LIGI-WIADOMO MIAŁ TEŻ GORSZE MECZE JAK KAŻDY Z ZAWODNIKÓW KTÓRZY JEŻDZILI W SEZONIE 2011,ALE CZY W TAKI SPOSÓB POWINNO SIĘ ROZSTAĆ Z TAKIM ZAWODNIKIEM?CHCIAŁBYM ZAZNACZYĆ,ŻE NIE JEST ON ŻADNYM CZŁONKIEM MOJEJ RODZINY,ŻE WZIĄŁEM GO W OBRONĘ,ALE PRAGNĘ PRZYPOMNIEĆ CHWILĘ KIEDY TYRON STRACIŁ SWÓJ NAJLEPSZY SILNIK W JEDNYM Z BIEGÓW I SŁYSZAŁEM PO TYM MECZU WYPOWIEDZ BODAJŻE PANA DARKA SPRAWKI,KTÓRY ZADEKLAROWAŁ,ŻE KLUB JEST GOTOWY POKRYĆ KOSZTA NAPRAWY TEGO SILNIKA BYLE BY TYLKO TYRON MIAŁ NA CZYM JEŻDZIĆ-I PRZYZNAM SIĘ SZCZERZE,ŻE TA POSTAWA KLUBU MI SIĘ SPODOBAŁA,BO POTWIERDZAŁA TYLKO TO,ŻE ATMOSFERA W DRUŻYNIE I KLUBIE JEST DOBRA I JEST ONA CAŁY CZAS PO KONTROLĄ.CIĘŻKO TYRONOWI PO TEJ AWARII BYŁO POŁAPAĆ SIĘ Z USTAWIENIAMI SILNIKA CO WIDAĆ BYŁO NA TORZE,ALE AMBICJI,WOLI WALKI I WYTĘŻONEJ PRACY TEMU SYMPATYCZNEMU ZAWODNIKOWI ODMÓWIĆ NIE MOŻNA BYŁO,TYM BARDZIEJ,ŻE TYRON CHCIAŁ NAWET SAM PRZYJECHAĆ DO POLSKI ABY POPRACOWAĆ NAD WŁAŚCIWYM USTAWIENIEM TEGO SILNIKA O CZYM PISAŁA PRASA A TERAZ JAK GDYBY NIGDY NIC WŁADZE KMŻ LUBLIN MAJĄ GDZIEŚ TEGO ZAWODNIKA-INNA SPRAWA TO TO CZY ON DAŁBY SOBIE RADĘ NA ZAPLECZU EKSTRALIGI?NIEMNIEJ JEDNAK UWAŻAM,ŻE TROCHĘ MILEJ POWINNI INFORMOWAĆ KIBICÓW O SWOICH DECYZJACH CO DO ZAWODNIKÓW Z KTÓRYMI ROZMAWIAJĄ LUB NIE ROZMAWIAJĄ NA TEMAT ICH STARTÓW W NASZEJ DRUŻYNIE I SZANOWAĆ ICH OSOBY BO NA TO ZASŁUGUJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy i płacy? Przyjdź do nas i przekonaj się, że możesz zarabiać nawet 24zł/h Zajrzyj na nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/HWTNETIA, Kliknij "Lubię to" by śledzić nasze propozycje pracy i wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...