Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Gessler nad jez. Białym: Trujący junkfood i nie ma punktu medycznego

Utworzony przez kola, 1 sierpnia 2014 r. o 15:34
No i ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu komentować ? To jest lubelszczyzna jaką sobie wymarzył Tow. Mazowiecki. Szkoda, że nie dożył spełnienia swojej WIZJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjechała arustokracja z waeszawki...witamy na wschodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjechała arustokracja z waeszawki...witamy na wschodzie
co do tej arystokracji ze stolycy to sie w główkach poprzewracało bo taka osoba w takim dla niej "syfie" wypoczywać nie będzie,nie to co właśnie zwykły Kowalski i co widać po ilości tych zwykłcyh Kowalskich np w Okunince.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burżuazja z warszafy tez tam "wypoczywa", będąc na miejscu można auta na nr rej zauważyć tak samo jest w innych jeziorach naszego regionu np w Firleju tez jest pokazna ilość aut/ludzi z mazowieckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechała sobie wielka Pani ze stolicy i myśli, że wszędzie jest i będzie tak jak ona chce i jak jej się podoba. No bez przesady... I szkoda bardzo, żeby była cisza nad jeziorem bądź przy wesołym miasteczku... To chyba dobrze, że jest jakaś rozrywka.. A co ona wymaga od takiego miasta jak  Chełm? Żeby żyło dzień i noc, 24h na dobę jak to jest w Warszawie w której ludzie non stop gdzieś biegną, samochody nocami spać nie dadzą i wgl? :blink:  I może jeszcze nad jeziorem mają być tak wykwintne restauracje jakie to ona tworzy sobie w "Kuchennych rewolucjach"... To jest tylko Lubelszczyzna, niech nie wymaga za wiele... Zawsze mogło być gorzej. Zresztą ona taka jest. Uważa się cholera wie za kogo, jakby rozumy wszystkie pozjadała i nie miała nigdy do czynienia z mniejszą miejscowością i z naturą...  <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuje się pod opinią p.Magdy obiema rękami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mnie bardzo cieszy i mam nadzieję że już się więcej nie pojawi na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoci mają w Loch Ness potwora - Nessie. A Okuninka zyskała nad jeziorem Białym potwora - Gessler.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba macie kompkeks Warszawy. Przecież to prawda, że w okunince jest okropnie. To smutne, że dla niektórych tak właśnie wygląda rozrywka. To wy z takimi gustami tworzycie z Lubelszczyzny prowincję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy na wschodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelszczyzna to pizza,warka strong,bieda tanie markety,emeryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko robione na ilość, a nie jakość! Okuninka, Włodawa... zalana kulinarną porażką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich rejonow jest wiecej ,wszystko. zalezy od konsumenta. jest popyt na tanie zarcie ,alkochol,i tania rozrywke ,mlodziez nie chce sie uczyc ,opierdala sie i chleje na potege,a reszta nie widzi sensu zycia i szuka go za granica z roznym skotkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D byłem zobaczyć nad Białym, wszyscy chleją piwsko do upadłego a potem w drogę :P  a drogówka gdzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smród, brud, kur-wy I wisielce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gessler ma 100% racji, zresztą  wpisy potwierdzają jej opinię, Dyskoteka codziennie do białego rana -łubu-dubu- dla "lubelaków" rżnie to nie jest miejsce do wypoczynku Policja nie interweniuje,nie widzi i nie słyszy w Okunince cisza nocna nie obowiązuje    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem J.Białe to miejsce dzięki którym ludzie prowadzący budki z kebabami mają potem poza sezonem za co żyć ponieważ to ich źródło dochodu na cały kolejny rok.Nie powiem że jest super-chociażby z powodu ludzi którzy piją do upadłego,robią zadymy.Przyjeżdżają z dużych miast i czują się że wszystko im wolno,lecz jest też plus tego miejsca-wesołe miasteczko dla dzieci,woda którą uwielbiają.Każdy z nas postrzega to miejsce jako dzicz i wieś-zatem po co tam jeździcie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie zgodzę do końca z ta opiną. W miasteczku zawsze było głośno. Po co pani ze strasznego(białego) dworu zrobiła tam hotel???wesołe miasteczko jest tam od 10 lat. Było i bedzie głośno ,żadne gwiazdki tego nie zmienią. Wysttarczy odejść kilka set metrów od centrum i jest miejsce gdzie można zjeść smacznie i w estetycznych warunkach. Myślę oczywiście o Słonecznej. Tam jest zupełnie ibnaczej niż w całej okunince. Pani Gessler nie można pisać o czymś co sie zna,  z relacji jednej osoby, nie sprawdzając reszty. nic nie wynika. Chleb też da sie kupić we Włodawie ,naturalny na zakwasie. Widocznie właścicielom hotelu nie chciało sie zapłacić 5 zł za mały chleb. W Biedronce były tylko dmuchane :) Jest też grill bar Bocian ,pyszne wędzone ryby, prawdziwa pizza w don leone. Kto o zdrowych zmysłach wybiera sie do białego dworu:???? Centrum ,łomot i własciciele disco polo. A przedstawiaja sie jako walczacy o jakość restauratorzy  :):) to jest dopiero wieś tańczy i spiewa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Warszawie u Pani Gesler w jej Fukierze , poza świetną miejscówką ani nie pojadłem ani nie popiłem do rachunku doliczyli jakies 15 zł za obsługę bez pytania a jedzenie wcale nie poraża. A miało być smacznie i dużo jak u mamy a dostałęm duzo ale do zapłacenia za rachunek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...